Home

Tour de France

Frankrijk, 4-26 juli 2010

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 9 - di 13 juli : Morzine-Avoriaz - Saint-Jean-de-Maurienne , 204.5 km

Rust ...

... en dan die Madeleine

Door Rutger Mooy

Bovenop de Madeleine

Onderaan te St Jean wint Casar

Na de rustdag van gisteren ging het peloton vandaag van Morzine naar St Jean. Voornaamste obstakel was de Madeleine, op zo'n 30 km voor de finish. Dat heeft het peloton geweten. De koers ontplofte halverwege de helling, waarbij Schleck en Contador op jacht gingen naar de overblijfselen van een vroege vlucht. In de afzink deed Samuel Sanchez, vandaag het meest gespeeld, verwoede pogingen nog aan te sluiten, maar hij strandde op 10 seconden van het groepje-Contador. De koplopers hadden intussen meer oog voor elkaar dan voor de finish, waardoor een voorsprong van zo'n 2'30" verdampte en Contador, Schleck en Moreau zowaar nog aansloten. Sandy Casar, als enige gespeeld door Martijn Wessels, won de sprint. Vooral Emil en Ronald profiteerden, waarbij laatstgenoemde het geel misloopt op vijf seconden. Hadden ze Schleck maar niet moeten laten terugkomen. Ronald pakt wel de bergtrui, terwijl Rinie van geel naar groen switcht. Nog 17 deelnemers staan overigens binnen de minuut...









Uitslagen

	
1 Martijn Wessels (Amstelveen) Sandy Casar                       5.38.10 (36.284 km/h)	
2 Jan van Mersbergen (Amsterdam) Luis León Sánchez Gil                  	
  Ronald Geertsma (Amsterdam) Luis León Sánchez Gil                     	
4 Arjan Sloof (Barendrecht) Alberto Contador Velasco                0.02	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Alberto Contador Velasco               	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Alberto Contador Velasco       	
7 Emil Brouwer (Arnhem) Andy Schleck                                    	
  Michiel de Haan (Amsterdam) Andy Schleck                              	
  Theo Willemse (Roosendaal) Andy Schleck                               	
10 Edwin Pelzer (Den Bosch) Samuel Sánchez Gonzalez                 0.52	
   Henri de Groot (Oss) Samuel Sánchez Gonzalez                         	
   Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Samuel Sánchez Gonzalez                	
   Jack Dorland (Koekange) Samuel Sánchez Gonzalez                      	
   Jef Koomen (Wervershoof) Samuel Sánchez Gonzalez                     	
   Jerry Struik (Amsterdam) Samuel Sánchez Gonzalez                     	
   John de Regt (Waalwijk) Samuel Sánchez Gonzalez                      	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Samuel Sánchez Gonzalez                   	
   Koen Appelo (Enkhuizen) Samuel Sánchez Gonzalez                      	
   Leon Tap (Beuningen) Samuel Sánchez Gonzalez                         	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Samuel Sánchez Gonzalez                    	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Samuel Sánchez Gonzalez               	
   Marc Verhaar (Oijen) Samuel Sánchez Gonzalez                         	
   Marcel Brummelaar (Goor) Samuel Sánchez Gonzalez                     	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Samuel Sánchez Gonzalez           	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Samuel Sánchez Gonzalez           	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Samuel Sánchez Gonzalez                    	
   Peter Muilwijk (Arkel) Samuel Sánchez Gonzalez                       	
   René Schulenberg (Haarlem) Samuel Sánchez Gonzalez                   	
   Rene Tuinman (Hilversum) Samuel Sánchez Gonzalez                     	
   Rinie van Koert (Noorden) Samuel Sánchez Gonzalez                    	
   Ruben Claeys (Kortemark) Samuel Sánchez Gonzalez                     	
   Rutger Mooy (Utrecht) Samuel Sánchez Gonzalez                        	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Samuel Sánchez Gonzalez                  	
   Sjaak Verhaar (Lith) Samuel Sánchez Gonzalez                         	
   Stefan Coppen (Barneveld) Samuel Sánchez Gonzalez                    	
   Sven Brummelaar (Goor) Samuel Sánchez Gonzalez                       	
   Theo van Loon (Baarn) Samuel Sánchez Gonzalez                        	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Samuel Sánchez Gonzalez                     	
   Tim en David (Kortrijk) Samuel Sánchez Gonzalez                      	
   Tonny Verhaar (Lith) Samuel Sánchez Gonzalez                         	
   Vincent Visscher (Elst) Samuel Sánchez Gonzalez                      	
   Wil Gommans (Venray) Samuel Sánchez Gonzalez                         	
   Wim Callewaert (Roeselare) Samuel Sánchez Gonzalez                   	
44 Wendela den Besten (Arkel) Joaquin Rodriguez                     2.07	
45 Henk Vos (Staphorst) Kevin De Weert                              2.50	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Kevin De Weert                           	
47 Corné van Ginneken (Sint Willebrord) Ivan Basso                      	
   Rob Wiggers (Borne) Ivan Basso                                       	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Ivan Basso                               	
50 Willem van der Klooster (Dordrecht) Ruben Plaza Molina               	
51 Martijn ten Hoeve (Utrecht) Jurgen Van Den Broeck                    	
52 Harry Ufkes (Amsterdam) Lance Armstrong                              	
53 Andre Mous (Tilburg) Roman Kreuziger                             3.48	
   Cor van Loon (Baarn) Roman Kreuziger                                 	
   Davy D'hollander (Zele) Roman Kreuziger                              	
   Jeroen Brans (Rotterdam) Roman Kreuziger                             	
   Luc de Brabandere (Kortrijk) Roman Kreuziger                         	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Roman Kreuziger                          	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Roman Kreuziger                       	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch) Roman Kreuziger                          	
61 Loek van der Helm (Delft) Alexander Vinokourov                       	
62 Els Verhaar (Oijen) Nicolas Roche                                4.55	
63 Thys de Jong (Britsum) John Gadret                                   	
64 Bram Jansen (Eersel) Cadel Evans                                 8.09	
   Henrico Pit (Arnhem) Cadel Evans                                     	
66 Marcel Burger (Helleberg) Bram Tankink                               	
67 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Pierrick Fedrigo            20.39	
68 Wietske ten Berge (Helleberg) Linus Gerdemann                   25.56	
69 Niels Teulings (Breda) Thomas Voeckler                          34.57	
70 Harry Rood (Hoogkarspel) ==XXX== (Amets Txurruka)               42.45	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Martijn Wessels (Amstelveen) Sandy Casar                            24	
2 Jan van Mersbergen (Amsterdam) Luis León Sánchez Gil                17	
  Ronald Geertsma (Amsterdam) Luis León Sánchez Gil                   17	
4 Arjan Sloof (Barendrecht) Alberto Contador Velasco                  10	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Alberto Contador Velasco             10	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Alberto Contador Velasco     10	
7 Emil Brouwer (Arnhem) Andy Schleck                                   9	
  Michiel de Haan (Amsterdam) Andy Schleck                             9	
  Theo Willemse (Roosendaal) Andy Schleck                              9	
10 Edwin Pelzer (Den Bosch) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   Henri de Groot (Oss) Samuel Sánchez Gonzalez                        8	
   Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Samuel Sánchez Gonzalez               8	
   Jack Dorland (Koekange) Samuel Sánchez Gonzalez                     8	
   Jef Koomen (Wervershoof) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   Jerry Struik (Amsterdam) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   John de Regt (Waalwijk) Samuel Sánchez Gonzalez                     8	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Samuel Sánchez Gonzalez                  8	
   Koen Appelo (Enkhuizen) Samuel Sánchez Gonzalez                     8	
   Leon Tap (Beuningen) Samuel Sánchez Gonzalez                        8	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Samuel Sánchez Gonzalez                   8	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Samuel Sánchez Gonzalez              8	
   Marc Verhaar (Oijen) Samuel Sánchez Gonzalez                        8	
   Marcel Brummelaar (Goor) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Samuel Sánchez Gonzalez          8	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Samuel Sánchez Gonzalez          8	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Samuel Sánchez Gonzalez                   8	
   Peter Muilwijk (Arkel) Samuel Sánchez Gonzalez                      8	
   René Schulenberg (Haarlem) Samuel Sánchez Gonzalez                  8	
   Rene Tuinman (Hilversum) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   Rinie van Koert (Noorden) Samuel Sánchez Gonzalez                   8	
   Ruben Claeys (Kortemark) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   Rutger Mooy (Utrecht) Samuel Sánchez Gonzalez                       8	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Samuel Sánchez Gonzalez                 8	
   Sjaak Verhaar (Lith) Samuel Sánchez Gonzalez                        8	
   Stefan Coppen (Barneveld) Samuel Sánchez Gonzalez                   8	
   Sven Brummelaar (Goor) Samuel Sánchez Gonzalez                      8	
   Theo van Loon (Baarn) Samuel Sánchez Gonzalez                       8	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Samuel Sánchez Gonzalez                    8	
   Tim en David (Kortrijk) Samuel Sánchez Gonzalez                     8	
   Tonny Verhaar (Lith) Samuel Sánchez Gonzalez                        8	
   Vincent Visscher (Elst) Samuel Sánchez Gonzalez                     8	
   Wil Gommans (Venray) Samuel Sánchez Gonzalez                        8	
   Wim Callewaert (Roeselare) Samuel Sánchez Gonzalez                  8	
44 Wendela den Besten (Arkel) Joaquin Rodriguez                        7	
45 Henk Vos (Staphorst) Kevin De Weert                                 2	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Kevin De Weert                          2	
47 Corné van Ginneken (Sint Willebrord) Ivan Basso                     1	
   Rob Wiggers (Borne) Ivan Basso                                      1	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Ivan Basso                              1	
 	
Bergen	
 	
1 Jan van Mersbergen (Amsterdam) Luis León Sánchez Gil                47	
  Ronald Geertsma (Amsterdam) Luis León Sánchez Gil                   47	
3 Martijn Wessels (Amstelveen) Sandy Casar                            43	
4 Emil Brouwer (Arnhem) Andy Schleck                                  20	
  Michiel de Haan (Amsterdam) Andy Schleck                            20	
  Theo Willemse (Roosendaal) Andy Schleck                             20	
7 Arjan Sloof (Barendrecht) Alberto Contador Velasco                  16	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Alberto Contador Velasco             16	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Alberto Contador Velasco     16	
10 Edwin Pelzer (Den Bosch) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   Henri de Groot (Oss) Samuel Sánchez Gonzalez                       14	
   Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Samuel Sánchez Gonzalez              14	
   Jack Dorland (Koekange) Samuel Sánchez Gonzalez                    14	
   Jef Koomen (Wervershoof) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   Jerry Struik (Amsterdam) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   John de Regt (Waalwijk) Samuel Sánchez Gonzalez                    14	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Samuel Sánchez Gonzalez                 14	
   Koen Appelo (Enkhuizen) Samuel Sánchez Gonzalez                    14	
   Leon Tap (Beuningen) Samuel Sánchez Gonzalez                       14	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Samuel Sánchez Gonzalez                  14	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Samuel Sánchez Gonzalez             14	
   Marc Verhaar (Oijen) Samuel Sánchez Gonzalez                       14	
   Marcel Brummelaar (Goor) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Samuel Sánchez Gonzalez         14	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Samuel Sánchez Gonzalez         14	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Samuel Sánchez Gonzalez                  14	
   Peter Muilwijk (Arkel) Samuel Sánchez Gonzalez                     14	
   René Schulenberg (Haarlem) Samuel Sánchez Gonzalez                 14	
   Rene Tuinman (Hilversum) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   Rinie van Koert (Noorden) Samuel Sánchez Gonzalez                  14	
   Ruben Claeys (Kortemark) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   Rutger Mooy (Utrecht) Samuel Sánchez Gonzalez                      14	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Samuel Sánchez Gonzalez                14	
   Sjaak Verhaar (Lith) Samuel Sánchez Gonzalez                       14	
   Stefan Coppen (Barneveld) Samuel Sánchez Gonzalez                  14	
   Sven Brummelaar (Goor) Samuel Sánchez Gonzalez                     14	
   Theo van Loon (Baarn) Samuel Sánchez Gonzalez                      14	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Samuel Sánchez Gonzalez                   14	
   Tim en David (Kortrijk) Samuel Sánchez Gonzalez                    14	
   Tonny Verhaar (Lith) Samuel Sánchez Gonzalez                       14	
   Vincent Visscher (Elst) Samuel Sánchez Gonzalez                    14	
   Wil Gommans (Venray) Samuel Sánchez Gonzalez                       14	
   Wim Callewaert (Roeselare) Samuel Sánchez Gonzalez                 14	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Emil Brouwer (Arnhem)                                         43.34.42 (40.706 km/h)	
2 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                       0.05	
3 Rinie van Koert (Noorden)                                         0.37	
4 Rutger Mooy (Utrecht)                                                 	
5 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                          0.47	
6 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                    	
7 Tonny Verhaar (Lith)                                                  	
8 Marc Verhaar (Oijen)                                                  	
9 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                         	
10 Jack Dorland (Koekange)                                              	
11 Jerry Struik (Amsterdam)                                             	
12 René Schulenberg (Haarlem)                                       0.50	
13 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                   0.53	
14 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                        0.57	
15 Peter Muilwijk (Arkel)                                               	
16 Ruben Claeys (Kortemark)                                             	
17 Thijs Dirkx (Maastricht)                                             	
18 Theo van Loon (Baarn)                                            1.07	
19 Tim en David (Kortrijk)                                          1.43	
20 Leon Tap (Beuningen)                                             2.07	
21 Sven Brummelaar (Goor)                                           2.23	
22 Theo Willemse (Roosendaal)                                       2.32	
23 Wil Gommans (Venray)                                             2.55	
24 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                               3.12	
25 Rob Wiggers (Borne)                                              3.25	
26 Marcel Brummelaar (Goor)                                         3.30	
27 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                      3.37	
28 Walter van der Helm (Nootdorp)                                   3.43	
29 Davy D'hollander (Zele)                                          3.53	
30 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                          	
31 Jeroen Brans (Rotterdam)                                             	
32 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                          	
33 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                   4.05	
34 John de Regt (Waalwijk)                                          4.14	
35 Michiel de Haan (Amsterdam)                                      4.41	
36 Luca de Keijzer (Wijchen)                                        4.48	
37 Arjan Sloof (Barendrecht)                                            	
38 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                       4.53	
39 Luc de Brabandere (Kortrijk)                                     5.31	
40 Andre Mous (Tilburg)                                             6.42	
41 Cor van Loon (Baarn)                                             7.12	
42 Bram Jansen (Eersel)                                             9.00	
43 Sjaak Verhaar (Lith)                                             9.02	
44 Willem van der Klooster (Dordrecht)                              9.49	
45 Loek van der Helm (Delft)                                       10.35	
46 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                          12.47	
47 Henrico Pit (Arnhem)                                            12.52	
48 Wim Callewaert (Roeselare)                                      13.15	
49 Vincent Visscher (Elst)                                         13.22	
50 Jef Koomen (Wervershoof)                                        16.13	
51 Thys de Jong (Britsum)                                          16.17	
52 Stefan Coppen (Barneveld)                                       16.57	
53 Pieter Andringa (Amsterdam)                                     19.55	
54 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                     21.09	
55 Rene Tuinman (Hilversum)                                        23.05	
56 Henk Vos (Staphorst)                                            25.28	
57 Els Verhaar (Oijen)                                             25.38	
58 Koen Appelo (Enkhuizen)                                         25.43	
59 Harry Ufkes (Amsterdam)                                         28.23	
60 Wendela den Besten (Arkel)                                      30.10	
61 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                             31.17	
62 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                  35.36	
63 Sander Kaspers (Rennerveen)                                     36.11	
64 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                            39.00	
65 Henri de Groot (Oss)                                            44.08	
66 Martijn Wessels (Amstelveen)                                    46.01	
67 Wietske ten Berge (Helleberg)                                   50.41	
68 Harry Rood (Hoogkarspel)                                        55.43	
69 Marcel Burger (Helleberg)                                       59.43	
70 Niels Teulings (Breda)                                        1.04.45	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Rinie van Koert (Noorden)                                          167	
2 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                           156	
3 Henk Vos (Staphorst)                                               152	
4 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 146	
5 Rutger Mooy (Utrecht)                                              140	
6 Sven Brummelaar (Goor)                                             136	
7 Stefan Coppen (Barneveld)                                          134	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             134	
9 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                          133	
10 Tonny Verhaar (Lith)                                              131	
11 Marc Verhaar (Oijen)                                              129	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                            129	
13 Davy D'hollander (Zele)                                           128	
14 Leon Tap (Beuningen)                                              127	
15 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          123	
   Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                     123	
17 Theo van Loon (Baarn)                                             122	
18 Ruben Claeys (Kortemark)                                          121	
19 Jack Dorland (Koekange)                                           120	
   Luca de Keijzer (Wijchen)                                         120	
21 Bram Jansen (Eersel)                                              118	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                       118	
   Tim en David (Kortrijk)                                           118	
24 Pieter Andringa (Amsterdam)                                       117	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                              117	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                          117	
27 Vincent Visscher (Elst)                                           116	
28 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    115	
29 Arjan Sloof (Barendrecht)                                         114	
30 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                       113	
31 Emil Brouwer (Arnhem)                                             112	
32 Marcel Brummelaar (Goor)                                          110	
33 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                              107	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                    107	
   Rene Tuinman (Hilversum)                                          107	
36 Andre Mous (Tilburg)                                              104	
   Jeroen Brans (Rotterdam)                                          104	
   Wil Gommans (Venray)                                              104	
39 Jerry Struik (Amsterdam)                                          102	
   René Schulenberg (Haarlem)                                        102	
41 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                       101	
42 Wim Callewaert (Roeselare)                                        100	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       100	
44 Rob Wiggers (Borne)                                                97	
45 Henrico Pit (Arnhem)                                               96	
   Thys de Jong (Britsum)                                             96	
47 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     92	
48 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            89	
   Theo Willemse (Roosendaal)                                         89	
50 Jef Koomen (Wervershoof)                                           86	
   John de Regt (Waalwijk)                                            86	
52 Cor van Loon (Baarn)                                               85	
53 Niels Teulings (Breda)                                             79	
   Ronald Meulenberg (Zutphen)                                        79	
55 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                77	
56 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                75	
57 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                 70	
58 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                     61	
59 Wendela den Besten (Arkel)                                         60	
60 Henri de Groot (Oss)                                               59	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         59	
62 Luc de Brabandere (Kortrijk)                                       58	
63 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       56	
64 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        53	
65 Loek van der Helm (Delft)                                          45	
66 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        41	
67 Harry Ufkes (Amsterdam)                                            35	
68 Marcel Burger (Helleberg)                                          33	
69 Wietske ten Berge (Helleberg)                                      14	
70 Els Verhaar (Oijen)                                                12	
 	
Bergklassement	
 	
1 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                         63	
2 Arjan Sloof (Barendrecht)                                           59	
3 Rutger Mooy (Utrecht)                                               49	
4 Martijn Wessels (Amstelveen)                                        48	
5 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                      47	
  Luca de Keijzer (Wijchen)                                           47	
7 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           44	
  Rinie van Koert (Noorden)                                           44	
  Sven Brummelaar (Goor)                                              44	
10 Jerry Struik (Amsterdam)                                           43	
11 Leon Tap (Beuningen)                                               41	
   Theo Willemse (Roosendaal)                                         41	
13 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                           36	
   John de Regt (Waalwijk)                                            36	
   Marc Verhaar (Oijen)                                               36	
   Michiel de Haan (Amsterdam)                                        36	
17 Emil Brouwer (Arnhem)                                              32	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                     32	
19 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                31	
20 Cor van Loon (Baarn)                                               30	
   Henri de Groot (Oss)                                               30	
   René Schulenberg (Haarlem)                                         30	
   Ruben Claeys (Kortemark)                                           30	
   Theo van Loon (Baarn)                                              30	
   Tim en David (Kortrijk)                                            30	
   Vincent Visscher (Elst)                                            30	
   Wil Gommans (Venray)                                               30	
28 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                      28	
   Jack Dorland (Koekange)                                            28	
   Jef Koomen (Wervershoof)                                           28	
   Marcel Brummelaar (Goor)                                           28	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                 28	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                             28	
   Stefan Coppen (Barneveld)                                          28	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                           28	
36 Andre Mous (Tilburg)                                               26	
   Koen Appelo (Enkhuizen)                                            26	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               26	
   Tonny Verhaar (Lith)                                               26	
40 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                               22	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                        22	
42 Loek van der Helm (Delft)                                          21	
43 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         19	
   Rob Wiggers (Borne)                                                19	
45 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                        18	
46 Henrico Pit (Arnhem)                                               16	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     16	
   Jeroen Brans (Rotterdam)                                           16	
   Niels Teulings (Breda)                                             16	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        16	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             16	
   Wendela den Besten (Arkel)                                         16	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                        16	
54 Davy D'hollander (Zele)                                            14	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 14	
   Rene Tuinman (Hilversum)                                           14	
   Sander Kaspers (Rennerveen)                                        14	
   Walter van der Helm (Nootdorp)                                     14	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                         14	
60 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                         8	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Rinie van Koert (Noorden)                                           11	
  Rutger Mooy (Utrecht)                                               11	
3 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                            20	
4 Marc Verhaar (Oijen)                                                29	
5 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           30	
6 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                         33	
7 Sven Brummelaar (Goor)                                              34	
8 Leon Tap (Beuningen)                                                45	
9 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                       48	
10 Emil Brouwer (Arnhem)                                              49	
11 Tonny Verhaar (Lith)                                               51	
12 Jack Dorland (Koekange)                                            52	
   Ruben Claeys (Kortemark)                                           52	
14 Peter Muilwijk (Arkel)                                             53	
15 Jerry Struik (Amsterdam)                                           54	
16 Theo van Loon (Baarn)                                              55	
17 Luca de Keijzer (Wijchen)                                          60	
   Tim en David (Kortrijk)                                            60	
19 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 63	
20 Thijs Dirkx (Maastricht)                                           66	
21 Arjan Sloof (Barendrecht)                                          67	
22 René Schulenberg (Haarlem)                                         71	
23 Wil Gommans (Venray)                                               79	
24 Theo Willemse (Roosendaal)                                         81	
25 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                     83	
26 Marcel Brummelaar (Goor)                                           86	
27 Stefan Coppen (Barneveld)                                          87	
28 Davy D'hollander (Zele)                                            96	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        96	
   Vincent Visscher (Elst)                                            96	
31 John de Regt (Waalwijk)                                            97	
32 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             99	
33 Sjaak Verhaar (Lith)                                              103	
34 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    106	
35 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                109	
36 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    110	
37 Jeroen Brans (Rotterdam)                                          111	
38 Andre Mous (Tilburg)                                              112	
   Michiel de Haan (Amsterdam)                                       112	
   Rob Wiggers (Borne)                                               112	
41 Cor van Loon (Baarn)                                              113	
   Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                       113	
43 Pieter Andringa (Amsterdam)                                       117	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       117	
45 Willem van der Klooster (Dordrecht)                               118	
46 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                    125	
47 Jef Koomen (Wervershoof)                                          128	
48 Martijn Wessels (Amstelveen)                                      133	
49 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                              137	
50 Henrico Pit (Arnhem)                                              138	
51 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        141	
52 Koen Appelo (Enkhuizen)                                           142	
   Rene Tuinman (Hilversum)                                          142	
54 Wim Callewaert (Roeselare)                                        144	
55 Henri de Groot (Oss)                                              145	
56 Loek van der Helm (Delft)                                         152	
57 Wendela den Besten (Arkel)                                        165	
58 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       167	
59 Niels Teulings (Breda)                                            169	
60 Sander Kaspers (Rennerveen)                                       183	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 9)                                  43.30.24 (40.773 km/h)	
2 Emil Brouwer (Arnhem)                                             4.18	
3 Andy Schleck (Lux)                                                5.17