Home

Tour de France

Frankrijk, 4-26 juli 2010

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 13 - za 17 juli : Rodez - Revel , 196 km

Sprinten? Ontsnappen?

Het kan beide

Door Rutger Mooy

Revel in de Haute-Garonne

Revenge of the Vino

Typische overgangs-etappe. Op papier geschikt voor een sprint, maar je weet maar nooit, met de Alpen in de benen en de Pyreneeën aan de horizon. Dat dacht ook Alexander Vinokourov, getergd door de dag ervoor waar hij niet de ruimte kreeg van kopman Contador. Met een subtiele demarrage verslaat hij vandaag Cavendish en co. Marc Verhaar voelde dat heel fijntjes aan en pakt de volle winst -- dertien seconden bonus doen hem stijgen naar plaats vier. En dat al voor de tweede dag op rij. Het peloton bleek ook nog gebroken waardoor een zeef-effect op het klassement ontstond. Niet iedereen wist hier schadevrij doorheen te fietsen.









Uitslagen

	
1 Marc Verhaar (Oijen) Alexander Vinokourov                      4.26.26 (44.139 km/h)	
2 Rob Wiggers (Borne) Mark Cavendish                                0.13	
3 Martijn ten Hoeve (Utrecht) Alessandro Petacchi                       	
4 Corné van Ginneken (Sint Willebrord) Edvald Boasson Hagen             	
  Jack Dorland (Koekange) Edvald Boasson Hagen                          	
  Koen Appelo (Enkhuizen) Edvald Boasson Hagen                          	
  Sven Brummelaar (Goor) Edvald Boasson Hagen                           	
  Thys de Jong (Britsum) Edvald Boasson Hagen                           	
9 Andre Mous (Tilburg) Jose Joaquin Rojas Gil                           	
   Edwin Pelzer (Den Bosch) Jose Joaquin Rojas Gil                      	
   Harry Ufkes (Amsterdam) Jose Joaquin Rojas Gil                       	
   Jeroen Brans (Rotterdam) Jose Joaquin Rojas Gil                      	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Jose Joaquin Rojas Gil                	
   Peter Muilwijk (Arkel) Jose Joaquin Rojas Gil                        	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Jose Joaquin Rojas Gil                   	
   Rinie van Koert (Noorden) Jose Joaquin Rojas Gil                     	
   Stefan Coppen (Barneveld) Jose Joaquin Rojas Gil                     	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Jose Joaquin Rojas Gil        	
   Tonny Verhaar (Lith) Jose Joaquin Rojas Gil                          	
20 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Lloyd Mondory                    	
21 Rutger Mooy (Utrecht) Christophe Moreau                              	
22 Bram Jansen (Eersel) Martin Elmiger                                  	
   Davy D'hollander (Zele) Martin Elmiger                               	
24 Martijn Wessels (Amstelveen) Oscar Freire Gomez                      	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Oscar Freire Gomez                         	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Oscar Freire Gomez                          	
27 Tim en David (Kortrijk) Christophe Le Mevel                          	
28 René Schulenberg (Haarlem) Christopher Horner                        	
29 Jan van Mersbergen (Amsterdam) Benoït Vaugrenard                     	
30 Leon Tap (Beuningen) Nicolas Roche                                   	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Nicolas Roche                              	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Nicolas Roche                            	
33 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Roman Kreuziger                        	
   John de Regt (Waalwijk) Roman Kreuziger                              	
35 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Luis León Sánchez Gil             	
   Wim Callewaert (Roeselare) Luis León Sánchez Gil                     	
37 Sjaak Verhaar (Lith) Dries Devenyns                                  	
38 Loek van der Helm (Delft) Rémi Pauriol                               	
39 Henrico Pit (Arnhem) Egoi Martinez De Esteban                        	
40 Jurriaan Rohde (Amsterdam) Thomas Voeckler                           	
   Michiel de Haan (Amsterdam) Thomas Voeckler                          	
   Wil Gommans (Venray) Thomas Voeckler                                 	
43 Marcel Burger (Helleberg) Alexandr Kolobnev                      1.34	
44 Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Karsten Kroon                     	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Karsten Kroon                            	
46 Wietske ten Berge (Helleberg) José Ivan Gutierrez Palacios           	
47 Emil Brouwer (Arnhem) Alessandro Ballan                          2.28	
48 Hubert Goetschalckx (Turnhout) Pierrick Fedrigo                  3.00	
   Luc de Brabandere (Kortrijk) Pierrick Fedrigo                        	
   Ruben Claeys (Kortemark) Pierrick Fedrigo                            	
   Theo van Loon (Baarn) Pierrick Fedrigo                               	
52 Wendela den Besten (Arkel) Serguei Ivanov                            	
53 Vincent Visscher (Elst) Imanol Erviti Ollo                       4.35	
54 Niels Teulings (Breda) Nicolas Vogondy                               	
55 Marcel Brummelaar (Goor) Sébastien Turgot                            	
56 Rene Tuinman (Hilversum) Matthew Lloyd                               	
57 Arjan Sloof (Barendrecht) Fabian Wegmann                         5.46	
   Theo Willemse (Roosendaal) Fabian Wegmann                            	
59 Els Verhaar (Oijen) Daniel Oss                                       	
60 Walter van der Helm (Nootdorp) Christophe Riblon                 6.55	
61 Cor van Loon (Baarn) Maxime Monfort                              7.04	
62 Henk Vos (Staphorst) Juan Antonio Flecha Giannoni                    	
   Ronald Geertsma (Amsterdam) Juan Antonio Flecha Giannoni             	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch) Juan Antonio Flecha Giannoni             	
65 Jerry Struik (Amsterdam) Robbie McEwen                               	
66 Willem van der Klooster (Dordrecht) Marcus Burghardt             9.43	
67 Harry Rood (Hoogkarspel) ==XXX== (Geen voorspelling)            12.18	
   Henri de Groot (Oss) ==XXX== (Geen voorspelling)                     	
   Sander Kaspers (Rennerveen) ==XXX== (Geen voorspelling)              	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Marc Verhaar (Oijen) Alexander Vinokourov                           35	
2 Rob Wiggers (Borne) Mark Cavendish                                  30	
3 Martijn ten Hoeve (Utrecht) Alessandro Petacchi                     26	
4 Corné van Ginneken (Sint Willebrord) Edvald Boasson Hagen           24	
  Jack Dorland (Koekange) Edvald Boasson Hagen                        24	
  Koen Appelo (Enkhuizen) Edvald Boasson Hagen                        24	
  Sven Brummelaar (Goor) Edvald Boasson Hagen                         24	
  Thys de Jong (Britsum) Edvald Boasson Hagen                         24	
9 Andre Mous (Tilburg) Jose Joaquin Rojas Gil                         22	
   Edwin Pelzer (Den Bosch) Jose Joaquin Rojas Gil                    22	
   Harry Ufkes (Amsterdam) Jose Joaquin Rojas Gil                     22	
   Jeroen Brans (Rotterdam) Jose Joaquin Rojas Gil                    22	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Jose Joaquin Rojas Gil              22	
   Peter Muilwijk (Arkel) Jose Joaquin Rojas Gil                      22	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Jose Joaquin Rojas Gil                 22	
   Rinie van Koert (Noorden) Jose Joaquin Rojas Gil                   22	
   Stefan Coppen (Barneveld) Jose Joaquin Rojas Gil                   22	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Jose Joaquin Rojas Gil      22	
   Tonny Verhaar (Lith) Jose Joaquin Rojas Gil                        22	
20 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Lloyd Mondory                  16	
21 Rutger Mooy (Utrecht) Christophe Moreau                            11	
22 Hubert Goetschalckx (Turnhout) Pierrick Fedrigo                    10	
   Luc de Brabandere (Kortrijk) Pierrick Fedrigo                      10	
   Ruben Claeys (Kortemark) Pierrick Fedrigo                          10	
   Theo van Loon (Baarn) Pierrick Fedrigo                             10	
   Henk Vos (Staphorst) Juan Antonio Flecha Giannoni                  10	
   Ronald Geertsma (Amsterdam) Juan Antonio Flecha Giannoni           10	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch) Juan Antonio Flecha Giannoni           10	
29 Bram Jansen (Eersel) Martin Elmiger                                 9	
   Davy D'hollander (Zele) Martin Elmiger                              9	
31 Martijn Wessels (Amstelveen) Oscar Freire Gomez                     6	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Oscar Freire Gomez                        6	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Oscar Freire Gomez                         6	
34 Tim en David (Kortrijk) Christophe Le Mevel                         5	
35 René Schulenberg (Haarlem) Christopher Horner                       4	
36 Jan van Mersbergen (Amsterdam) Benoït Vaugrenard                    2	
 	
Bergen	
 	
1 Hubert Goetschalckx (Turnhout) Pierrick Fedrigo                     11	
  Luc de Brabandere (Kortrijk) Pierrick Fedrigo                       11	
  Ruben Claeys (Kortemark) Pierrick Fedrigo                           11	
  Theo van Loon (Baarn) Pierrick Fedrigo                              11	
5 Henk Vos (Staphorst) Juan Antonio Flecha Giannoni                    5	
  Ronald Geertsma (Amsterdam) Juan Antonio Flecha Giannoni             5	
  Yvonne Flokstra (Den Bosch) Juan Antonio Flecha Giannoni             5	
8 Emil Brouwer (Arnhem) Alessandro Ballan                              4	
9 Marc Verhaar (Oijen) Alexander Vinokourov                            3	
10 Leon Tap (Beuningen) Nicolas Roche                                  2	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Nicolas Roche                             2	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Nicolas Roche                           2	
13 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Luis León Sánchez Gil            1	
   Wim Callewaert (Roeselare) Luis León Sánchez Gil                    1	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Thomas Voeckler                          1	
   Michiel de Haan (Amsterdam) Thomas Voeckler                         1	
   Wil Gommans (Venray) Thomas Voeckler                                1	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 René Schulenberg (Haarlem)                                    63.07.00 (40.305 km/h)	
2 Rinie van Koert (Noorden)                                         0.02	
3 Rutger Mooy (Utrecht)                                             1.01	
4 Marc Verhaar (Oijen)                                              1.05	
5 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                1.18	
6 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                         1.28	
7 Sven Brummelaar (Goor)                                            1.33	
8 Jack Dorland (Koekange)                                               	
9 Leon Tap (Beuningen)                                              2.38	
10 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                    2.46	
11 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                         2.50	
12 Peter Muilwijk (Arkel)                                           2.56	
13 Tonny Verhaar (Lith)                                             3.17	
14 Tim en David (Kortrijk)                                          3.42	
15 Rob Wiggers (Borne)                                              4.13	
16 Ruben Claeys (Kortemark)                                         4.15	
17 Theo van Loon (Baarn)                                            4.35	
18 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                      4.39	
19 John de Regt (Waalwijk)                                          5.16	
20 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                   5.22	
21 Davy D'hollander (Zele)                                          5.52	
22 Luca de Keijzer (Wijchen)                                        6.47	
23 Emil Brouwer (Arnhem)                                            7.01	
24 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                      7.13	
25 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                      7.37	
26 Andre Mous (Tilburg)                                             7.44	
27 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                               7.58	
28 Marcel Brummelaar (Goor)                                         8.05	
29 Theo Willemse (Roosendaal)                                       9.36	
30 Jerry Struik (Amsterdam)                                         9.37	
31 Luc de Brabandere (Kortrijk)                                    10.27	
32 Michiel de Haan (Amsterdam)                                     12.05	
33 Walter van der Helm (Nootdorp)                                  12.32	
34 Loek van der Helm (Delft)                                       12.49	
35 Thijs Dirkx (Maastricht)                                        12.51	
36 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                      13.20	
37 Henrico Pit (Arnhem)                                            13.23	
38 Wim Callewaert (Roeselare)                                      14.17	
39 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                          14.56	
40 Cor van Loon (Baarn)                                            15.03	
41 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                  16.24	
42 Jeroen Brans (Rotterdam)                                        16.34	
43 Bram Jansen (Eersel)                                            16.59	
44 Stefan Coppen (Barneveld)                                       17.32	
45 Wil Gommans (Venray)                                            18.40	
46 Pieter Andringa (Amsterdam)                                     19.20	
47 Willem van der Klooster (Dordrecht)                             20.21	
48 Arjan Sloof (Barendrecht)                                       21.04	
49 Sjaak Verhaar (Lith)                                            21.13	
50 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                     21.27	
51 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                     23.32	
52 Vincent Visscher (Elst)                                         25.08	
53 Thys de Jong (Britsum)                                          25.40	
54 Rene Tuinman (Hilversum)                                        29.41	
55 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                             34.02	
56 Koen Appelo (Enkhuizen)                                         38.02	
57 Els Verhaar (Oijen)                                             38.26	
58 Henk Vos (Staphorst)                                            38.28	
59 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                  39.34	
60 Wendela den Besten (Arkel)                                      44.44	
61 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                            47.29	
62 Sander Kaspers (Rennerveen)                                     50.46	
63 Wietske ten Berge (Helleberg)                                   53.04	
64 Harry Ufkes (Amsterdam)                                         57.09	
65 Martijn Wessels (Amstelveen)                                    57.48	
66 Marcel Burger (Helleberg)                                     1.03.07	
67 Henri de Groot (Oss)                                          1.11.41	
68 Harry Rood (Hoogkarspel)                                      1.17.55	
69 Niels Teulings (Breda)                                        1.22.44	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Sven Brummelaar (Goor)                                             234	
2 Rinie van Koert (Noorden)                                          229	
3 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                           220	
4 Marc Verhaar (Oijen)                                               213	
5 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 195	
6 Peter Muilwijk (Arkel)                                             190	
7 Stefan Coppen (Barneveld)                                          189	
8 Henk Vos (Staphorst)                                               188	
9 Jack Dorland (Koekange)                                            185	
10 Pieter Andringa (Amsterdam)                                       182	
11 Tonny Verhaar (Lith)                                              181	
12 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                         180	
13 Davy D'hollander (Zele)                                           178	
   Ruben Claeys (Kortemark)                                          178	
15 Rutger Mooy (Utrecht)                                             175	
16 Leon Tap (Beuningen)                                              174	
   Theo van Loon (Baarn)                                             174	
18 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            170	
19 Luca de Keijzer (Wijchen)                                         164	
20 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                     162	
21 Andre Mous (Tilburg)                                              157	
   Jerry Struik (Amsterdam)                                          157	
23 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                       154	
24 Tim en David (Kortrijk)                                           148	
25 René Schulenberg (Haarlem)                                        145	
26 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                    144	
27 Marcel Brummelaar (Goor)                                          143	
   Rene Tuinman (Hilversum)                                          143	
29 Jeroen Brans (Rotterdam)                                          142	
30 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                              141	
31 Koen Appelo (Enkhuizen)                                           139	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                              139	
33 Arjan Sloof (Barendrecht)                                         138	
34 Bram Jansen (Eersel)                                              137	
   Henrico Pit (Arnhem)                                              137	
   Rob Wiggers (Borne)                                               137	
37 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                       136	
38 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    131	
39 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                       127	
40 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       125	
41 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          123	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                          123	
43 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    121	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                               121	
45 John de Regt (Waalwijk)                                           120	
   Thys de Jong (Britsum)                                            120	
47 Luc de Brabandere (Kortrijk)                                      116	
   Vincent Visscher (Elst)                                           116	
49 Emil Brouwer (Arnhem)                                             112	
50 Cor van Loon (Baarn)                                              110	
51 Wim Callewaert (Roeselare)                                        109	
52 Wil Gommans (Venray)                                              104	
53 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       102	
54 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                     98	
55 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                 95	
   Theo Willemse (Roosendaal)                                         95	
57 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                88	
58 Niels Teulings (Breda)                                             81	
59 Harry Ufkes (Amsterdam)                                            73	
60 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         70	
61 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       62	
62 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        60	
   Wendela den Besten (Arkel)                                         60	
64 Henri de Groot (Oss)                                               59	
65 Loek van der Helm (Delft)                                          57	
66 Marcel Burger (Helleberg)                                          53	
67 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        42	
68 Wietske ten Berge (Helleberg)                                      29	
69 Els Verhaar (Oijen)                                                12	
 	
Bergklassement	
 	
1 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                         68	
2 Luca de Keijzer (Wijchen)                                           67	
3 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           62	
  Sven Brummelaar (Goor)                                              62	
5 Jerry Struik (Amsterdam)                                            61	
  Leon Tap (Beuningen)                                                61	
7 Michiel de Haan (Amsterdam)                                         60	
8 Arjan Sloof (Barendrecht)                                           59	
  Ruben Claeys (Kortemark)                                            59	
10 Marc Verhaar (Oijen)                                               57	
11 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                           53	
   Theo van Loon (Baarn)                                              53	
13 Rutger Mooy (Utrecht)                                              49	
14 Cor van Loon (Baarn)                                               48	
   Martijn Wessels (Amstelveen)                                       48	
   René Schulenberg (Haarlem)                                         48	
   Tim en David (Kortrijk)                                            48	
18 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                     47	
19 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                      46	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                 46	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                             46	
22 Marcel Brummelaar (Goor)                                           45	
   Stefan Coppen (Barneveld)                                          45	
24 Rinie van Koert (Noorden)                                          44	
25 Theo Willemse (Roosendaal)                                         41	
26 Emil Brouwer (Arnhem)                                              36	
   John de Regt (Waalwijk)                                            36	
28 Vincent Visscher (Elst)                                            35	
   Wil Gommans (Venray)                                               35	
30 Henrico Pit (Arnhem)                                               34	
31 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 33	
   Niels Teulings (Breda)                                             33	
33 Davy D'hollander (Zele)                                            32	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                     32	
35 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                31	
36 Henri de Groot (Oss)                                               30	
37 Jack Dorland (Koekange)                                            28	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                           28	
   Walter van der Helm (Nootdorp)                                     28	
40 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     27	
41 Andre Mous (Tilburg)                                               26	
   Koen Appelo (Enkhuizen)                                            26	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               26	
   Tonny Verhaar (Lith)                                               26	
45 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                               22	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                        22	
47 Loek van der Helm (Delft)                                          21	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             21	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                        21	
50 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         20	
51 Rene Tuinman (Hilversum)                                           19	
   Rob Wiggers (Borne)                                                19	
53 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                        18	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        18	
55 Marcel Burger (Helleberg)                                          17	
56 Jeroen Brans (Rotterdam)                                           16	
   Wendela den Besten (Arkel)                                         16	
58 Wim Callewaert (Roeselare)                                         15	
59 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        14	
60 Luc de Brabandere (Kortrijk)                                       11	
61 Henk Vos (Staphorst)                                               10	
62 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                         8	
63 Bram Jansen (Eersel)                                                3	
64 Thys de Jong (Britsum)                                              1	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Sven Brummelaar (Goor)                                              11	
2 Marc Verhaar (Oijen)                                                18	
3 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           21	
4 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                            25	
5 Rinie van Koert (Noorden)                                           28	
6 Leon Tap (Beuningen)                                                30	
7 Rutger Mooy (Utrecht)                                               31	
8 Peter Muilwijk (Arkel)                                              37	
  Ruben Claeys (Kortemark)                                            37	
10 René Schulenberg (Haarlem)                                         40	
11 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 41	
12 Luca de Keijzer (Wijchen)                                          43	
13 Theo van Loon (Baarn)                                              44	
14 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                      49	
15 Tim en David (Kortrijk)                                            52	
16 Jack Dorland (Koekange)                                            53	
17 Jerry Struik (Amsterdam)                                           56	
18 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                        63	
19 Tonny Verhaar (Lith)                                               65	
20 Davy D'hollander (Zele)                                            67	
21 Stefan Coppen (Barneveld)                                          73	
22 Marcel Brummelaar (Goor)                                           77	
23 Andre Mous (Tilburg)                                               88	
24 Arjan Sloof (Barendrecht)                                          89	
25 John de Regt (Waalwijk)                                            90	
26 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        94	
27 Emil Brouwer (Arnhem)                                              98	
28 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                    100	
   Rob Wiggers (Borne)                                               100	
30 Henrico Pit (Arnhem)                                              101	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                101	
   Michiel de Haan (Amsterdam)                                       101	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                       101	
34 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    103	
35 Cor van Loon (Baarn)                                              104	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            104	
37 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    108	
38 Theo Willemse (Roosendaal)                                        109	
39 Thijs Dirkx (Maastricht)                                          113	
40 Martijn ten Hoeve (Utrecht)                                       116	
41 Sjaak Verhaar (Lith)                                              121	
42 Wil Gommans (Venray)                                              125	
43 Henk Vos (Staphorst)                                              127	
   Jeroen Brans (Rotterdam)                                          127	
   Vincent Visscher (Elst)                                           127	
46 Koen Appelo (Enkhuizen)                                           128	
47 Jan van Mersbergen (Amsterdam)                                    131	
48 Rene Tuinman (Hilversum)                                          132	
49 Corné van Ginneken (Sint Willebrord)                              136	
50 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       137	
51 Luc de Brabandere (Kortrijk)                                      138	
52 Willem van der Klooster (Dordrecht)                               139	
53 Bram Jansen (Eersel)                                              140	
   Martijn Wessels (Amstelveen)                                      140	
55 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        146	
   Loek van der Helm (Delft)                                         146	
57 Wim Callewaert (Roeselare)                                        147	
58 Niels Teulings (Breda)                                            158	
59 Thys de Jong (Britsum)                                            162	
60 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       166	
61 Henri de Groot (Oss)                                              167	
62 Wendela den Besten (Arkel)                                        178	
63 Marcel Burger (Helleberg)                                         187	
64 Sander Kaspers (Rennerveen)                                       188	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 13)                                 63.01.39 (40.362 km/h)	
2 René Schulenberg (Haarlem)                                        5.21	
3 Andy Schleck (Lux)                                                7.01