Home

Tour de France - PT

Frankrijk, 4-26 juli 2009

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 15 - zo 19 juli : Pontarlier - Verbier (finish bergop) , 207.5 km

Terug naar...

...de Alpen

Door Rutger Mooy

Verbier in de Alpen (en in de winter)

Contador - Armstrong 3 - 1

NU dan?! Ging dan in Zwitserland het klassement van de Ronde van Frankrijk gemaakt worden? In elk geval laat Contador zien waar hij staat: bovenaan. Hij rijdt de overige klassementsmannen op een hoop, waardoor hij nu eindelijk de gele trui mag aantrekken. In het spel maakt klassementsleider Wendela geen fout waardoor zij nu steviger aan de leiding staat. Bolletjesman Maarten volgt nu al op 2 minuten; de rest staat op meer dan 6 minuten.









Uitslagen

	
1 Cor van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                  5.03.58 (40.958 km/h)	
  Luca de Keijzer (Wijchen) Alberto Contador Velasco                    	
  Paul Meijer (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                      	
  Ruben Claeys (Zarren) Alberto Contador Velasco                        	
  Theo Willemse (Roosendaal) Alberto Contador Velasco                   	
  Wendela den Besten (Arkel) Alberto Contador Velasco                   	
7 Annabel Klaassen (Utrecht) Andy Schleck                           0.43	
  Harry Rood (Hoogkarspel) Andy Schleck                                 	
  Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Andy Schleck                            	
   Jack Dorland (Koekange) Andy Schleck                                 	
   Jeroen Brans (Rotterdam) Andy Schleck                                	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk) Andy Schleck                          	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Andy Schleck                              	
   Leon Tap (Beuningen) Andy Schleck                                    	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Andy Schleck                          	
   Marc Verhaar (Oijen) Andy Schleck                                    	
   Peter van Eck (Den Haag) Andy Schleck                                	
   Rinie van Koert (Noorden) Andy Schleck                               	
   Rob Wiggers (Borne) Andy Schleck                                     	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Andy Schleck                     	
   Rutger Mooy (Utrecht) Andy Schleck                                   	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Andy Schleck                             	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Andy Schleck                  	
   Tim en David (Kortrijk) Andy Schleck                                 	
   Wil Gommans (Venray) Andy Schleck                                    	
26 Arjan Sloof (Barendrecht) Vincenzo Nibali                        1.03	
27 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Fränk Schleck                    1.06	
   Huib Melissant (Rotterdam) Fränk Schleck                             	
   Theo van Loon (Baarn) Fränk Schleck                                  	
30 Bram Jansen (Eersel) Carlos Sastre Candil                            	
   Frank Wilschut (Utrecht) Carlos Sastre Candil                        	
   Henri de Groot (Oss) Carlos Sastre Candil                            	
   Henrico Pit (Arnhem) Carlos Sastre Candil                            	
   Larry Delaere (Meulebeke) Carlos Sastre Candil                       	
   Loek van der Helm (Delft) Carlos Sastre Candil                       	
   Wim Callewaert (Roeselare) Carlos Sastre Candil                      	
37 Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Cadel Evans                   1.26	
   René en Eelco (Den Haag) Cadel Evans                                 	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Cadel Evans                              	
   Sjir Hoeijmakers (Malden) Cadel Evans                                	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Cadel Evans                                 	
42 Harry Ufkes (Amsterdam) Andreas Klöden                           1.29	
   Niels Jong (Hoogkarspel) Andreas Klöden                              	
44 Demis Plomp (Hillegom) Lance Armstrong                           1.35	
   Maup Voragen (Amsterdam) Lance Armstrong                             	
   René Schulenberg (Haarlem) Lance Armstrong                           	
47 Andrew Leenen (Neer) Kim Kirchen                                 1.55	
48 Armand van der Zwart (Den Haag) Igor Anton Hernandez             2.33	
49 Eric van Balkum (Haarlem) Mikel Astarloza Chaurreau              2.41	
50 Willem van der Klooster (Dordrecht) Brice Feillu                 3.14	
51 Amy Dorland (Koekange) Denis Menchov                             6.27	
   Martin Firing (Eibergen) Denis Menchov                               	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Denis Menchov                     	
54 Peter Muilwijk (Arkel) Marzio Bruseghin                         12.11	
55 Marcel Burger (Helleberg) David Moncoutie                            	
   Ruud Schulte (Purmerend) David Moncoutie                             	
57 Hubert Goetschalckx (Turnhout) Franco Pellizotti                     	
   Jef Koomen (Wervershoof) Franco Pellizotti                           	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Franco Pellizotti                       	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Franco Pellizotti                     	
61 Michiel de Haan (Amsterdam) Jonathan Hivert                     14.15	
62 Henno Lubbers (Assendelft) ==XXX== (Geen voorspelling)          20.04	
63 Peter Hulst (Utrecht) ==XXX== (Cadel Evans)                          	
   Ronald Geertsma (Amsterdam) ==XXX== (Cadel Evans)                    	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Cor van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                       20	
  Luca de Keijzer (Wijchen) Alberto Contador Velasco                  20	
  Paul Meijer (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                    20	
  Ruben Claeys (Zarren) Alberto Contador Velasco                      20	
  Theo Willemse (Roosendaal) Alberto Contador Velasco                 20	
  Wendela den Besten (Arkel) Alberto Contador Velasco                 20	
7 Annabel Klaassen (Utrecht) Andy Schleck                             17	
  Harry Rood (Hoogkarspel) Andy Schleck                               17	
  Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Andy Schleck                          17	
   Jack Dorland (Koekange) Andy Schleck                               17	
   Jeroen Brans (Rotterdam) Andy Schleck                              17	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk) Andy Schleck                        17	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Andy Schleck                            17	
   Leon Tap (Beuningen) Andy Schleck                                  17	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Andy Schleck                        17	
   Marc Verhaar (Oijen) Andy Schleck                                  17	
   Peter van Eck (Den Haag) Andy Schleck                              17	
   Rinie van Koert (Noorden) Andy Schleck                             17	
   Rob Wiggers (Borne) Andy Schleck                                   17	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Andy Schleck                   17	
   Rutger Mooy (Utrecht) Andy Schleck                                 17	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Andy Schleck                           17	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Andy Schleck                17	
   Tim en David (Kortrijk) Andy Schleck                               17	
   Wil Gommans (Venray) Andy Schleck                                  17	
26 Arjan Sloof (Barendrecht) Vincenzo Nibali                          15	
27 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Fränk Schleck                      13	
   Huib Melissant (Rotterdam) Fränk Schleck                           13	
   Theo van Loon (Baarn) Fränk Schleck                                13	
30 Bram Jansen (Eersel) Carlos Sastre Candil                          10	
   Frank Wilschut (Utrecht) Carlos Sastre Candil                      10	
   Henri de Groot (Oss) Carlos Sastre Candil                          10	
   Henrico Pit (Arnhem) Carlos Sastre Candil                          10	
   Larry Delaere (Meulebeke) Carlos Sastre Candil                     10	
   Loek van der Helm (Delft) Carlos Sastre Candil                     10	
   Wim Callewaert (Roeselare) Carlos Sastre Candil                    10	
37 Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Cadel Evans                      9	
   René en Eelco (Den Haag) Cadel Evans                                9	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Cadel Evans                             9	
   Sjir Hoeijmakers (Malden) Cadel Evans                               9	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Cadel Evans                                9	
42 Harry Ufkes (Amsterdam) Andreas Klöden                              8	
   Niels Jong (Hoogkarspel) Andreas Klöden                             8	
44 Demis Plomp (Hillegom) Lance Armstrong                              7	
   Maup Voragen (Amsterdam) Lance Armstrong                            7	
   René Schulenberg (Haarlem) Lance Armstrong                          7	
47 Andrew Leenen (Neer) Kim Kirchen                                    6	
48 Marcel Burger (Helleberg) David Moncoutie                           2	
   Ruud Schulte (Purmerend) David Moncoutie                            2	
 	
Bergen	
 	
1 Cor van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                       30	
  Luca de Keijzer (Wijchen) Alberto Contador Velasco                  30	
  Paul Meijer (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                    30	
  Ruben Claeys (Zarren) Alberto Contador Velasco                      30	
  Theo Willemse (Roosendaal) Alberto Contador Velasco                 30	
  Wendela den Besten (Arkel) Alberto Contador Velasco                 30	
7 Annabel Klaassen (Utrecht) Andy Schleck                             26	
  Harry Rood (Hoogkarspel) Andy Schleck                               26	
  Jaap Wilgenburg (Zwartebroek) Andy Schleck                          26	
   Jack Dorland (Koekange) Andy Schleck                               26	
   Jeroen Brans (Rotterdam) Andy Schleck                              26	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk) Andy Schleck                        26	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Andy Schleck                            26	
   Leon Tap (Beuningen) Andy Schleck                                  26	
   Maarten Hulzebosch (Zuidwolde) Andy Schleck                        26	
   Marc Verhaar (Oijen) Andy Schleck                                  26	
   Peter van Eck (Den Haag) Andy Schleck                              26	
   Rinie van Koert (Noorden) Andy Schleck                             26	
   Rob Wiggers (Borne) Andy Schleck                                   26	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Andy Schleck                   26	
   Rutger Mooy (Utrecht) Andy Schleck                                 26	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Andy Schleck                           26	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Andy Schleck                26	
   Tim en David (Kortrijk) Andy Schleck                               26	
   Wil Gommans (Venray) Andy Schleck                                  26	
26 Arjan Sloof (Barendrecht) Vincenzo Nibali                          22	
27 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Fränk Schleck                      18	
   Huib Melissant (Rotterdam) Fränk Schleck                           18	
   Theo van Loon (Baarn) Fränk Schleck                                18	
30 Bram Jansen (Eersel) Carlos Sastre Candil                          14	
   Frank Wilschut (Utrecht) Carlos Sastre Candil                      14	
   Henri de Groot (Oss) Carlos Sastre Candil                          14	
   Henrico Pit (Arnhem) Carlos Sastre Candil                          14	
   Larry Delaere (Meulebeke) Carlos Sastre Candil                     14	
   Loek van der Helm (Delft) Carlos Sastre Candil                     14	
   Wim Callewaert (Roeselare) Carlos Sastre Candil                    14	
37 Marie-Louise Willemse (Roosendaal) Cadel Evans                     12	
   René en Eelco (Den Haag) Cadel Evans                               12	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Cadel Evans                            12	
   Sjir Hoeijmakers (Malden) Cadel Evans                              12	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Cadel Evans                               12	
42 Hubert Goetschalckx (Turnhout) Franco Pellizotti                   11	
   Jef Koomen (Wervershoof) Franco Pellizotti                         11	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Franco Pellizotti                     11	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Franco Pellizotti                   11	
46 Harry Ufkes (Amsterdam) Andreas Klöden                             10	
   Niels Jong (Hoogkarspel) Andreas Klöden                            10	
   Eric van Balkum (Haarlem) Mikel Astarloza Chaurreau                10	
49 Marcel Burger (Helleberg) David Moncoutie                           7	
   Ruud Schulte (Purmerend) David Moncoutie                            7	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Wendela den Besten (Arkel)                                    63.10.04 (40.867 km/h)	
2 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                    2.00	
3 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       6.46	
4 Cor van Loon (Baarn)                                              6.49	
5 Henrico Pit (Arnhem)                                              6.52	
6 Marc Verhaar (Oijen)                                              6.55	
7 Luca de Keijzer (Wijchen)                                         7.14	
8 Bram Jansen (Eersel)                                              7.30	
9 Rinie van Koert (Noorden)                                         7.36	
10 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                    7.54	
11 Annabel Klaassen (Utrecht)                                       8.06	
12 Sander Kaspers (Rennerveen)                                      8.09	
13 Theo Willemse (Roosendaal)                                       8.12	
14 Peter van Eck (Den Haag)                                         8.15	
15 Arjan Sloof (Barendrecht)                                        8.17	
16 Tim en David (Kortrijk)                                          8.23	
17 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                              8.31	
18 Frank Wilschut (Utrecht)                                         8.39	
19 Loek van der Helm (Delft)                                        8.40	
20 Wim Callewaert (Roeselare)                                           	
21 Andrew Leenen (Neer)                                             8.48	
22 Thijs Dirkx (Maastricht)                                         8.55	
23 Rutger Mooy (Utrecht)                                            8.57	
24 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                           9.03	
25 Larry Delaere (Meulebeke)                                        9.26	
26 René Schulenberg (Haarlem)                                       9.30	
27 Harry Ufkes (Amsterdam)                                         10.11	
28 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                              10.22	
29 Henri de Groot (Oss)                                            10.56	
30 René en Eelco (Den Haag)                                        11.03	
31 Amy Dorland (Koekange)                                          11.26	
32 Ruben Claeys (Zarren)                                           12.13	
33 Armand van der Zwart (Den Haag)                                 12.47	
34 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                              13.41	
35 Niels Jong (Hoogkarspel)                                        14.22	
36 Paul Meijer (Amsterdam)                                         15.22	
37 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                  15.38	
38 Martijn Wessels (Amstelveen)                                    17.43	
39 Jack Dorland (Koekange)                                         18.19	
40 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                      20.17	
41 Rob Wiggers (Borne)                                             20.53	
42 Harry Rood (Hoogkarspel)                                        21.31	
43 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                 23.17	
44 Eric van Balkum (Haarlem)                                       23.23	
45 Sjir Hoeijmakers (Malden)                                       23.52	
46 Michiel de Haan (Amsterdam)                                     24.22	
47 Martin Firing (Eibergen)                                        24.24	
48 Jeroen Brans (Rotterdam)                                        24.26	
49 Demis Plomp (Hillegom)                                          24.45	
50 Leon Tap (Beuningen)                                            25.40	
51 Willem van der Klooster (Dordrecht)                             25.53	
52 Henno Lubbers (Assendelft)                                      26.32	
53 Huib Melissant (Rotterdam)                                      27.18	
54 Jef Koomen (Wervershoof)                                        28.42	
55 Marcel Burger (Helleberg)                                       29.45	
56 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                     29.54	
57 Maup Voragen (Amsterdam)                                        30.38	
58 Theo van Loon (Baarn)                                           37.37	
59 Peter Muilwijk (Arkel)                                          40.39	
60 Wil Gommans (Venray)                                            41.25	
61 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                  41.32	
62 Ruud Schulte (Purmerend)                                        47.37	
63 Walter van der Helm (Nootdorp)                                  48.46	
64 Peter Hulst (Utrecht)                                           56.01	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Luca de Keijzer (Wijchen)                                          209	
2 Rinie van Koert (Noorden)                                          205	
3 Wendela den Besten (Arkel)                                         202	
4 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                     199	
5 Henrico Pit (Arnhem)                                               186	
6 Larry Delaere (Meulebeke)                                          181	
7 Arjan Sloof (Barendrecht)                                          178	
8 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           175	
9 Loek van der Helm (Delft)                                          171	
   Peter Hulst (Utrecht)                                             171	
11 Martijn Wessels (Amstelveen)                                      170	
12 Jeroen Brans (Rotterdam)                                          169	
13 Henno Lubbers (Assendelft)                                        165	
14 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            161	
15 Cor van Loon (Baarn)                                              160	
16 Amy Dorland (Koekange)                                            157	
17 Wim Callewaert (Roeselare)                                        155	
18 Eric van Balkum (Haarlem)                                         148	
19 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        147	
20 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                     140	
21 Marc Verhaar (Oijen)                                              137	
22 Jef Koomen (Wervershoof)                                          135	
23 Leon Tap (Beuningen)                                              132	
   Ronald Geertsma (Amsterdam)                                       132	
25 Annabel Klaassen (Utrecht)                                        131	
   Demis Plomp (Hillegom)                                            131	
27 Sander Kaspers (Rennerveen)                                       130	
28 Paul Meijer (Amsterdam)                                           127	
29 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                               123	
30 Theo van Loon (Baarn)                                             121	
31 Martin Firing (Eibergen)                                          119	
32 Niels Jong (Hoogkarspel)                                          116	
   Peter van Eck (Den Haag)                                          116	
   René Schulenberg (Haarlem)                                        116	
35 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       114	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                          114	
37 Wil Gommans (Venray)                                              113	
38 Frank Wilschut (Utrecht)                                          108	
   Harry Ufkes (Amsterdam)                                           108	
40 Andrew Leenen (Neer)                                              107	
41 Huib Melissant (Rotterdam)                                        104	
42 Henri de Groot (Oss)                                              102	
43 Rob Wiggers (Borne)                                                96	
44 Armand van der Zwart (Den Haag)                                    95	
   Willem van der Klooster (Dordrecht)                                95	
46 Bram Jansen (Eersel)                                               93	
   Marcel Burger (Helleberg)                                          93	
48 Theo Willemse (Roosendaal)                                         91	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                 91	
50 Jack Dorland (Koekange)                                            90	
   Tim en David (Kortrijk)                                            90	
52 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                     89	
53 Maup Voragen (Amsterdam)                                           88	
54 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                    87	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                           87	
56 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        80	
57 Ruben Claeys (Zarren)                                              78	
58 René en Eelco (Den Haag)                                           77	
59 Sjir Hoeijmakers (Malden)                                          76	
60 Peter Muilwijk (Arkel)                                             74	
61 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                 71	
   Walter van der Helm (Nootdorp)                                     71	
63 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     70	
64 Rutger Mooy (Utrecht)                                              69	
 	
Bergklassement	
 	
1 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                     131	
2 Peter van Eck (Den Haag)                                           107	
3 Ruben Claeys (Zarren)                                               88	
4 Wendela den Besten (Arkel)                                          87	
5 Jeroen Brans (Rotterdam)                                            83	
6 Theo Willemse (Roosendaal)                                          74	
  Tim en David (Kortrijk)                                             74	
8 Cor van Loon (Baarn)                                                71	
  Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                      71	
10 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           69	
   Rinie van Koert (Noorden)                                          69	
12 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                        65	
13 Luca de Keijzer (Wijchen)                                          61	
14 Henrico Pit (Arnhem)                                               59	
15 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             54	
16 Leon Tap (Beuningen)                                               53	
17 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                52	
18 Amy Dorland (Koekange)                                             50	
   Eric van Balkum (Haarlem)                                          50	
   Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                      50	
   Sander Kaspers (Rennerveen)                                        50	
22 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       49	
23 René Schulenberg (Haarlem)                                         46	
24 Jack Dorland (Koekange)                                            45	
   Michiel de Haan (Amsterdam)                                        45	
26 Paul Meijer (Amsterdam)                                            43	
27 Larry Delaere (Meulebeke)                                          42	
28 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                        39	
29 Annabel Klaassen (Utrecht)                                         38	
   Henno Lubbers (Assendelft)                                         38	
   Rob Wiggers (Borne)                                                38	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                38	
   Rutger Mooy (Utrecht)                                              38	
   Wil Gommans (Venray)                                               38	
35 Bram Jansen (Eersel)                                               37	
36 Marc Verhaar (Oijen)                                               35	
37 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                    34	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     34	
39 Arjan Sloof (Barendrecht)                                          32	
   Marcel Burger (Helleberg)                                          32	
   Maup Voragen (Amsterdam)                                           32	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                           32	
43 Wim Callewaert (Roeselare)                                         31	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                 31	
45 Martin Firing (Eibergen)                                           30	
   Theo van Loon (Baarn)                                              30	
47 Frank Wilschut (Utrecht)                                           26	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         26	
   Loek van der Helm (Delft)                                          26	
50 Armand van der Zwart (Den Haag)                                    25	
   René en Eelco (Den Haag)                                           25	
52 Peter Hulst (Utrecht)                                              23	
53 Jef Koomen (Wervershoof)                                           21	
54 Huib Melissant (Rotterdam)                                         18	
55 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           16	
56 Henri de Groot (Oss)                                               14	
57 Demis Plomp (Hillegom)                                             13	
58 Andrew Leenen (Neer)                                               12	
   Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                 12	
   Sjir Hoeijmakers (Malden)                                          12	
61 Walter van der Helm (Nootdorp)                                     11	
62 Harry Ufkes (Amsterdam)                                            10	
63 Ruud Schulte (Purmerend)                                            7	
64 Peter Muilwijk (Arkel)                                              2	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Maarten Hulzebosch (Zuidwolde)                                       7	
2 Wendela den Besten (Arkel)                                           8	
3 Luca de Keijzer (Wijchen)                                           21	
  Rinie van Koert (Noorden)                                           21	
5 Henrico Pit (Arnhem)                                                24	
6 Cor van Loon (Baarn)                                                27	
7 Jaap Wilgenburg (Zwartebroek)                                       48	
  Peter van Eck (Den Haag)                                            48	
9 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                              53	
10 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        57	
11 Larry Delaere (Meulebeke)                                          58	
12 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           60	
13 Arjan Sloof (Barendrecht)                                          61	
14 Marc Verhaar (Oijen)                                               63	
15 Amy Dorland (Koekange)                                             65	
   Annabel Klaassen (Utrecht)                                         65	
   Jeroen Brans (Rotterdam)                                           65	
18 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                        66	
19 Theo Willemse (Roosendaal)                                         67	
20 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       71	
21 Tim en David (Kortrijk)                                            72	
22 Loek van der Helm (Delft)                                          75	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                75	
24 Wim Callewaert (Roeselare)                                         79	
25 Eric van Balkum (Haarlem)                                          80	
26 René Schulenberg (Haarlem)                                         81	
27 Bram Jansen (Eersel)                                               89	
   Leon Tap (Beuningen)                                               89	
29 Paul Meijer (Amsterdam)                                            90	
30 Ronald Geertsma (Amsterdam)                                        91	
31 Ruben Claeys (Zarren)                                              92	
32 Henno Lubbers (Assendelft)                                         94	
33 Thijs Dirkx (Maastricht)                                           96	
34 Frank Wilschut (Utrecht)                                          103	
35 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        106	
36 Willem van der Klooster (Dordrecht)                               112	
37 Jack Dorland (Koekange)                                           113	
   Rob Wiggers (Borne)                                               113	
39 Rutger Mooy (Utrecht)                                             116	
40 Andrew Leenen (Neer)                                              119	
41 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                    121	
42 Niels Jong (Hoogkarspel)                                          122	
43 Martin Firing (Eibergen)                                          123	
44 Peter Hulst (Utrecht)                                             125	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                125	
46 Michiel de Haan (Amsterdam)                                       126	
   Wil Gommans (Venray)                                              126	
48 Armand van der Zwart (Den Haag)                                   127	
   Harry Ufkes (Amsterdam)                                           127	
   Henri de Groot (Oss)                                              127	
51 Jef Koomen (Wervershoof)                                          129	
52 Demis Plomp (Hillegom)                                            131	
53 Theo van Loon (Baarn)                                             133	
54 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                   134	
55 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    137	
56 René en Eelco (Den Haag)                                          138	
57 Marcel Burger (Helleberg)                                         140	
58 Marie-Louise Willemse (Roosendaal)                                147	
59 Huib Melissant (Rotterdam)                                        148	
60 Maup Voragen (Amsterdam)                                          149	
61 Sjir Hoeijmakers (Malden)                                         162	
62 Ruud Schulte (Purmerend)                                          179	
63 Peter Muilwijk (Arkel)                                            183	
64 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    185	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 15)                                 62.52.39 (41.056 km/h)	
2 Wendela den Besten (Arkel)                                       17.25	
3 Alberto Contador Velasco (Spa)                                   25.17