Home

Tour de France - PT

Frankrijk, 7-29 juli 2007

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe    

Etappe 20 - zo 29 juli : Marcoussis - Paris Champs-Élysées , 130 km

Paris s'éveille

Il est cinq heures...

Door Rutger Mooy

Ook dit is Parijs

Bennati x2 !

Een spannende rondgang over de Champs dit keer. De Barloworld ploeg kreeg het gaatje met een tiental ontsnapten maar tenauwernood dicht, zodat het nog spannend werd voor het Groen. Dat was in het Tourspel ook te merken, zodat het Groen uiteindelijk gedeeld werd.
De Gele trui bleef veilig in mijn bezit, en hiermee win ik voor de tweede maal mijn eigen Tourspel. Yvonne pakte de Bergprijs, en Ronny klimt dankzij een goede inschatting met winnaar Bennati naar plek 1 in het Combi-klassement.
Ik vond het (en niet alleen dankzij de uitslag) weer leuk om dit spel te organiseren, en hoop ook volgend jaar jullie weer te mogen begroeten bij de start in Brest! Een mail met resultaten volgt nog.









Uitslagen

	
1 Bart Rutten (Vught) Daniele Bennati                             3.51.03 (33.759 km/h)	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Daniele Bennati                         	
  Ronny Westelinck (Putte) Daniele Bennati                               	
  Thomas Rohde (Amsterdam) Daniele Bennati                               	
  Tim en David (Kortrijk) Daniele Bennati                                	
  Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Daniele Bennati                     	
7 Albert Klomp (Veenendaal) Thor Hushovd                                 	
  Cor van Loon (Baarn) Thor Hushovd                                      	
  Ruud Schulte (Purmerend) Thor Hushovd                                  	
10 Amy Dorland (Koekange) Erik Zabel                                     	
   Davy D'Hollander (Zele) Erik Zabel                                    	
   Ivo Postma (Utrecht) Erik Zabel                                       	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Erik Zabel                                	
14 Erik Wilschut (Den Haag) Robert Hunter                                	
   Gerrit Jan Hondelink (Gouda) Robert Hunter                            	
   Jef Koomen (Oostwoud) Robert Hunter                                   	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Robert Hunter                              	
   Paul Pieters (Voorburg) Robert Hunter                                 	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Robert Hunter                     	
   Wil Gommans (Venray) Robert Hunter                                    	
21 Andrew Leenen (Neer) Sebastien Chavanel                               	
   Jack Dorland (Koekange) Sebastien Chavanel                            	
   Rutger Mooy (Utrecht) Sebastien Chavanel                              	
   Theo van Loon (Baarn) Sebastien Chavanel                              	
25 Peter Muilwijk (Arkel) David Millar                                   	
26 Niels Jong (Hoogkarspel) Bram de Groot                                	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Bram de Groot                             	
28 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Bernhard Eisel                    0.05	
   Heidi Vandepoele (Meulebeke) Bernhard Eisel                           	
   Larry Delaere (Meulebeke) Bernhard Eisel                              	
   Leon Tap (Beuningen) Bernhard Eisel                                   	
   René Schulenberg (Haarlem) Bernhard Eisel                             	
33 Peter Hulst (Utrecht) Andrei Grivko                                   	
   Remco Pieters (Voorburg) Andrei Grivko                                	
35 Michèl van Balkum (Schagen) Simon Gerrans                         0.15	
36 Rob Wiggers (Borne) John Gadret                                       	
37 Reno van Dael (Eindhoven) Wim Vansevenant                             	
38 Corne van Ginneken (Sprundel) Murilo Fischer                      1.12	
39 Andre Mous (Tilburg) ==XXX== (Geen voorspelling)                  4.08	
   Bram Jansen (Eersel) ==XXX== (Geen voorspelling)                      	
41 Harry Rood (Hoogkarspel) ==XXX== (Filippo Pozzato)                    	
42 Martijn Kamstra (Rijswijk) ==XXX== (Geen voorspelling)                	
   Martin Firing (Eibergen) ==XXX== (Geen voorspelling)                  	
   Maup Voragen (Amsterdam) ==XXX== (Geen voorspelling)                  	
45 Michiel de Haan (Amsterdam) ==XXX== (Filippo Pozzato)                 	
46 Roald Hulshof (Vinkel) ==XXX== (Geen voorspelling)                    	
   Ruben Claeys (Zarren) ==XXX== (Geen voorspelling)                     	
   Willem van der Klooster (Dordrecht) ==XXX== (Geen voorspelling)       	
53 Marcel Burger (De Meern) Gediskwalificeerd                            	
55 Wietske ten Berge (De Meern) Gediskwalificeerd                        	
 	
Bonificaties	
 	
1 Bart Rutten (Vught) Daniele Bennati                                  20"	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Daniele Bennati                       20"	
  Ronny Westelinck (Putte) Daniele Bennati                             20"	
  Thomas Rohde (Amsterdam) Daniele Bennati                             20"	
  Tim en David (Kortrijk) Daniele Bennati                              20"	
  Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Daniele Bennati                   20"	
7 Albert Klomp (Veenendaal) Thor Hushovd                               12"	
  Cor van Loon (Baarn) Thor Hushovd                                    12"	
  Ruud Schulte (Purmerend) Thor Hushovd                                12"	
10 Amy Dorland (Koekange) Erik Zabel                                    8"	
   Davy D'Hollander (Zele) Erik Zabel                                   8"	
   Ivo Postma (Utrecht) Erik Zabel                                      8"	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Erik Zabel                               8"	
14 Michèl van Balkum (Schagen) Simon Gerrans                            6"	
 	
Punten	
 	
1 Bart Rutten (Vught) Daniele Bennati                                  35	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Daniele Bennati                       35	
  Ronny Westelinck (Putte) Daniele Bennati                             35	
  Thomas Rohde (Amsterdam) Daniele Bennati                             35	
  Tim en David (Kortrijk) Daniele Bennati                              35	
  Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Daniele Bennati                   35	
7 Albert Klomp (Veenendaal) Thor Hushovd                               30	
  Cor van Loon (Baarn) Thor Hushovd                                    30	
  Ruud Schulte (Purmerend) Thor Hushovd                                30	
10 Amy Dorland (Koekange) Erik Zabel                                   26	
   Davy D'Hollander (Zele) Erik Zabel                                  26	
   Ivo Postma (Utrecht) Erik Zabel                                     26	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Erik Zabel                              26	
14 Erik Wilschut (Den Haag) Robert Hunter                              24	
   Gerrit Jan Hondelink (Gouda) Robert Hunter                          24	
   Jef Koomen (Oostwoud) Robert Hunter                                 24	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Robert Hunter                            24	
   Paul Pieters (Voorburg) Robert Hunter                               24	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Robert Hunter                   24	
   Wil Gommans (Venray) Robert Hunter                                  24	
21 Andrew Leenen (Neer) Sebastien Chavanel                             20	
   Jack Dorland (Koekange) Sebastien Chavanel                          20	
   Rutger Mooy (Utrecht) Sebastien Chavanel                            20	
   Theo van Loon (Baarn) Sebastien Chavanel                            20	
25 Peter Muilwijk (Arkel) David Millar                                 18	
26 Niels Jong (Hoogkarspel) Bram de Groot                               8	
   Sander Kaspers (Rennerveen) Bram de Groot                            8	
28 Michèl van Balkum (Schagen) Simon Gerrans                            6	
 	
Bergen	
 	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Rutger Mooy (Utrecht)                                          90.44.29 (39.089 km/h)	
2 Wil Gommans (Venray)                                               3.37	
3 Ronny Westelinck (Putte)                                           7.48	
4 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                 8.25	
5 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                       9.35	
6 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        12.19	
7 Peter Muilwijk (Arkel)                                            12.28	
8 Tim en David (Kortrijk)                                           16.04	
9 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                      18.02	
10 Leon Tap (Beuningen)                                             18.32	
11 Peter Hulst (Utrecht)                                            19.01	
12 Bart Rutten (Vught)                                              21.02	
13 Amy Dorland (Koekange)                                           22.20	
14 Reno van Dael (Eindhoven)                                        23.08	
15 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                       23.23	
16 Roald Hulshof (Vinkel)                                           23.34	
17 Michèl van Balkum (Schagen)                                      23.47	
18 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                              24.22	
19 Michiel de Haan (Amsterdam)                                      24.27	
20 Cor van Loon (Baarn)                                             24.35	
21 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                  25.02	
22 Sander Kaspers (Rennerveen)                                      25.14	
23 Rob Wiggers (Borne)                                              26.24	
24 Ivo Postma (Utrecht)                                             27.00	
25 Paul Pieters (Voorburg)                                          29.42	
26 Larry Delaere (Meulebeke)                                        31.42	
27 Thomas Rohde (Amsterdam)                                         33.09	
28 Jack Dorland (Koekange)                                          34.01	
29 Davy D'Hollander (Zele)                                          34.15	
30 Remco Pieters (Voorburg)                                         35.42	
31 Martin Firing (Eibergen)                                         39.43	
32 Pieter Andringa (Amsterdam)                                      41.59	
33 Harry Rood (Hoogkarspel)                                         41.59	
34 Ruud Schulte (Purmerend)                                         42.23	
35 Maup Voragen (Amsterdam)                                         44.04	
36 Andrew Leenen (Neer)                                             45.56	
37 Ruben Claeys (Zarren)                                            53.19	
38 Theo van Loon (Baarn)                                            53.36	
39 Albert Klomp (Veenendaal)                                        53.54	
40 Bram Jansen (Eersel)                                             57.22	
41 Niels Jong (Hoogkarspel)                                         59.19	
42 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                 1.08.48	
43 Andre Mous (Tilburg)                                           1.16.38	
44 Corne van Ginneken (Sprundel)                                  1.18.10	
45 Willem van der Klooster (Dordrecht)                            1.31.45	
46 René Schulenberg (Haarlem)                                     1.36.53	
47 Erik Wilschut (Den Haag)                                       1.59.44	
48 Jef Koomen (Oostwoud)                                          2.09.32	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Rutger Mooy (Utrecht)                                               324	
  Wil Gommans (Venray)                                                324	
3 Ronny Westelinck (Putte)                                            300	
4 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          289	
5 Davy D'Hollander (Zele)                                             288	
6 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        286	
7 Tim en David (Kortrijk)                                             279	
8 Cor van Loon (Baarn)                                                277	
9 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                  276	
10 Peter Muilwijk (Arkel)                                             274	
11 Andrew Leenen (Neer)                                               270	
12 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        266	
13 Paul Pieters (Voorburg)                                            247	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                        247	
   Roald Hulshof (Vinkel)                                             247	
16 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                    240	
17 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                       238	
18 Leon Tap (Beuningen)                                               226	
19 Peter Hulst (Utrecht)                                              224	
20 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                         220	
21 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           219	
   René Schulenberg (Haarlem)                                         219	
23 Rob Wiggers (Borne)                                                216	
   Thomas Rohde (Amsterdam)                                           216	
25 Albert Klomp (Veenendaal)                                          215	
26 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        210	
27 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     207	
28 Reno van Dael (Eindhoven)                                          201	
29 Maup Voragen (Amsterdam)                                           200	
30 Ruud Schulte (Purmerend)                                           199	
31 Michèl van Balkum (Schagen)                                        193	
   Remco Pieters (Voorburg)                                           193	
33 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                190	
34 Ivo Postma (Utrecht)                                               189	
   Theo van Loon (Baarn)                                              189	
36 Amy Dorland (Koekange)                                             186	
   Larry Delaere (Meulebeke)                                          186	
38 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      181	
39 Martin Firing (Eibergen)                                           177	
40 Jef Koomen (Oostwoud)                                              172	
41 Andre Mous (Tilburg)                                               171	
   Jack Dorland (Koekange)                                            171	
43 Bart Rutten (Vught)                                                170	
44 Bram Jansen (Eersel)                                               161	
45 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                157	
46 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           147	
47 Ruben Claeys (Zarren)                                              141	
48 Erik Wilschut (Den Haag)                                           101	
 	
Bergklassement	
 	
1 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                  180	
2 Andrew Leenen (Neer)                                                160	
3 Leon Tap (Beuningen)                                                154	
4 Bram Jansen (Eersel)                                                143	
5 Paul Pieters (Voorburg)                                             142	
6 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        141	
7 Ronny Westelinck (Putte)                                            137	
8 Ivo Postma (Utrecht)                                                133	
9 Michèl van Balkum (Schagen)                                         132	
10 Theo van Loon (Baarn)                                              131	
11 Martin Firing (Eibergen)                                           130	
12 Larry Delaere (Meulebeke)                                          128	
13 Rutger Mooy (Utrecht)                                              127	
14 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                126	
15 Davy D'Hollander (Zele)                                            125	
16 Remco Pieters (Voorburg)                                           123	
17 Tim en David (Kortrijk)                                            122	
18 Amy Dorland (Koekange)                                             120	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         120	
20 Thomas Rohde (Amsterdam)                                           117	
21 Rob Wiggers (Borne)                                                114	
   Ruben Claeys (Zarren)                                              114	
23 Andre Mous (Tilburg)                                               112	
   Wil Gommans (Venray)                                               112	
25 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        111	
26 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        109	
27 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      108	
28 Peter Hulst (Utrecht)                                              104	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                          104	
30 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           103	
31 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                      98	
32 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                          97	
33 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                        93	
34 Peter Muilwijk (Arkel)                                              91	
35 Cor van Loon (Baarn)                                                90	
   René Schulenberg (Haarlem)                                          90	
37 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                     86	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                            86	
39 Albert Klomp (Veenendaal)                                           85	
40 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            82	
41 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                 79	
42 Maup Voragen (Amsterdam)                                            76	
   Roald Hulshof (Vinkel)                                              76	
44 Bart Rutten (Vught)                                                 66	
45 Jack Dorland (Koekange)                                             60	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                         60	
47 Jef Koomen (Oostwoud)                                               27	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Ronny Westelinck (Putte)                                             13	
2 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                   14	
3 Rutger Mooy (Utrecht)                                                15	
4 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                         17	
5 Wil Gommans (Venray)                                                 26	
6 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                           28	
7 Leon Tap (Beuningen)                                                 31	
8 Tim en David (Kortrijk)                                              32	
9 Paul Pieters (Voorburg)                                              43	
10 Andrew Leenen (Neer)                                                49	
   Davy D'Hollander (Zele)                                             49	
12 Peter Muilwijk (Arkel)                                              51	
13 Michèl van Balkum (Schagen)                                         57	
14 Peter Hulst (Utrecht)                                               58	
15 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                        59	
16 Sander Kaspers (Rennerveen)                                         60	
17 Cor van Loon (Baarn)                                                63	
18 Ivo Postma (Utrecht)                                                66	
19 Amy Dorland (Koekange)                                              67	
   Martijn Kamstra (Rijswijk)                                          67	
   Rob Wiggers (Borne)                                                 67	
22 Michiel de Haan (Amsterdam)                                         70	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                           70	
   Thomas Rohde (Amsterdam)                                            70	
25 Roald Hulshof (Vinkel)                                              71	
26 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                     74	
   Larry Delaere (Meulebeke)                                           74	
28 Remco Pieters (Voorburg)                                            77	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                 77	
30 Martin Firing (Eibergen)                                            81	
31 Theo van Loon (Baarn)                                               82	
32 Bram Jansen (Eersel)                                                88	
33 Pieter Andringa (Amsterdam)                                         90	
34 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            94	
35 Bart Rutten (Vught)                                                 99	
36 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     100	
37 Ruud Schulte (Purmerend)                                           101	
38 René Schulenberg (Haarlem)                                         102	
39 Albert Klomp (Veenendaal)                                          103	
40 Ruben Claeys (Zarren)                                              105	
41 Maup Voragen (Amsterdam)                                           106	
42 Andre Mous (Tilburg)                                               107	
43 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      109	
44 Jack Dorland (Koekange)                                            114	
45 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           117	
46 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                119	
47 Jef Koomen (Oostwoud)                                              135	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 20)                                  90.12.52 (39.317 km/h)	
2 Rutger Mooy (Utrecht)                                             31.37	
3 Alberto Contador Velasco (Spa)                                    47.34