Home

Tour de France - PT

Frankrijk, 7-29 juli 2007

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 17 - do 26 juli : Pau - Castelsarrasin , 188 km

Gelukkig .. de vlakte is terug

Hoewel ..?

Door Rutger Mooy

Castelsarrasin ligt aan het Canal du Midi

Bennati, ook in een kleine groep goed sprintend

Tsja. En toen verliet de gele trui de Tour. Wat valt daar nog over te zeggen? Laten we ons maar op het spel concentreren. Een achttal renners wist op de juiste trein te springen en fietste zo bijna 10 minuten voorsprong bijeen. Daar profiteerde vooral Wil van, die morgen de juiste keuze zal moeten maken, want ook morgen is er nog kans op een kopgroep.









Uitslagen

	
1 Heidi Vandepoele (Meulebeke) Daniele Bennati                    4.14.04 (44.398 km/h)	
2 Albert Klomp (Veenendaal) Jens Voigt                                   	
  Andrew Leenen (Neer) Jens Voigt                                        	
  Paul Pieters (Voorburg) Jens Voigt                                     	
  Roald Hulshof (Vinkel) Jens Voigt                                      	
  Rutger Mooy (Utrecht) Jens Voigt                                       	
  Wil Gommans (Venray) Jens Voigt                                        	
  Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Jens Voigt                          	
9 Ronny Westelinck (Putte) David Millar                              2.41	
10 Reno van Dael (Eindhoven) Manuel Quinziato                        3.20	
11 Davy D'Hollander (Zele) Sebastien Chavanel                        9.37	
   Larry Delaere (Meulebeke) Sebastien Chavanel                          	
13 Ivo Postma (Utrecht) Robert Hunter                                    	
14 Jurriaan Rohde (Amsterdam) Robert Förster                             	
15 Michèl van Balkum (Schagen) Xavier Florencio Cabre                9.39	
16 Martin Firing (Eibergen) Murilo Fischer                               	
17 Gerrit Jan Hondelink (Gouda) Benoît Vaugrenard                        	
18 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Alessandro Ballan                 	
   Ruben Claeys (Zarren) Alessandro Ballan                               	
20 Wietske ten Berge (De Meern) Mauricio Soler Hernandez                 	
21 Jef Koomen (Oostwoud) Alexander Efimkin                               	
22 Michiel de Haan (Amsterdam) David de la Fuente Rasilla                	
23 René Schulenberg (Haarlem) Christian Knees                            	
24 Peter Muilwijk (Arkel) José I.Gutierrez Palacios                      	
25 Bart Rutten (Vught) Bram Tankink                                      	
   Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Bram Tankink                          	
   Ruud Schulte (Purmerend) Bram Tankink                                 	
   Theo van Loon (Baarn) Bram Tankink                                    	
29 Harry Rood (Hoogkarspel) Marzio Bruseghin                             	
30 Cor van Loon (Baarn) Sérgio Paulinho                                  	
31 Sander Kaspers (Rennerveen) Kurt Asle Arvesen                         	
32 Jack Dorland (Koekange) Egoi Martinez de Esteban                      	
33 Rob Wiggers (Borne) Bernhard Kohl                                     	
34 Amy Dorland (Koekange) Nicolas Vogondy                                	
   Remco Pieters (Voorburg) Nicolas Vogondy                              	
36 Martijn Kamstra (Rijswijk) Sandy Casar                                	
37 Erik Wilschut (Den Haag) Oscar Pereiro Sio                            	
38 Tim en David (Kortrijk) Christophe Moreau                             	
39 Hubert Goetschalckx (Turnhout) Thomas Voeckler                        	
40 Pieter Andringa (Amsterdam) Marcus Burghardt                          	
41 Bram Jansen (Eersel) Frederik Willems                                 	
42 Willem van der Klooster (Dordrecht) Anthony Charteau                  	
43 Peter Hulst (Utrecht) Dmitriy Fofonov                                 	
44 Leon Tap (Beuningen) Anthony Geslin                                   	
   Maup Voragen (Amsterdam) Anthony Geslin                               	
46 Thomas Rohde (Amsterdam) Michael Boogerd                              	
47 Niels Jong (Hoogkarspel) Pieter Weening                               	
48 Andre Mous (Tilburg) ==XXX== (Cristian Moreni)                   10.22	
49 Corne van Ginneken (Sprundel) ==XXX== (Geen voorspelling)             	
   Maaike Wouterse (Soest) ==XXX== (Geen voorspelling)                   	
51 Marcel Burger (De Meern) ==XXX== (Sylvain Chavanel)                   	
52 Vincent Roerhorst (Soest) ==XXX== (Geen voorspelling)                 	
 	
Bonificaties	
 	
1 Heidi Vandepoele (Meulebeke) Daniele Bennati                         26"	
2 Reno van Dael (Eindhoven) Manuel Quinziato                            6"	
3 Ronny Westelinck (Putte) David Millar                                 4"	
4 Albert Klomp (Veenendaal) Jens Voigt                                  4"	
  Andrew Leenen (Neer) Jens Voigt                                       4"	
  Paul Pieters (Voorburg) Jens Voigt                                    4"	
  Roald Hulshof (Vinkel) Jens Voigt                                     4"	
  Rutger Mooy (Utrecht) Jens Voigt                                      4"	
  Wil Gommans (Venray) Jens Voigt                                       4"	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Jens Voigt                        4"	
 	
Punten	
 	
1 Heidi Vandepoele (Meulebeke) Daniele Bennati                         41	
2 Albert Klomp (Veenendaal) Jens Voigt                                 28	
  Andrew Leenen (Neer) Jens Voigt                                      28	
  Paul Pieters (Voorburg) Jens Voigt                                   28	
  Roald Hulshof (Vinkel) Jens Voigt                                    28	
  Rutger Mooy (Utrecht) Jens Voigt                                     28	
  Wil Gommans (Venray) Jens Voigt                                      28	
  Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Jens Voigt                        28	
9 Ronny Westelinck (Putte) David Millar                                26	
10 Reno van Dael (Eindhoven) Manuel Quinziato                          25	
11 Davy D'Hollander (Zele) Sebastien Chavanel                          16	
   Larry Delaere (Meulebeke) Sebastien Chavanel                        16	
13 Ivo Postma (Utrecht) Robert Hunter                                  15	
14 Jurriaan Rohde (Amsterdam) Robert Förster                           14	
15 Michèl van Balkum (Schagen) Xavier Florencio Cabre                   7	
16 Martin Firing (Eibergen) Murilo Fischer                              2	
 	
Bergen	
 	
1 Ronny Westelinck (Putte) David Millar                                 6	
2 Albert Klomp (Veenendaal) Jens Voigt                                  6	
  Andrew Leenen (Neer) Jens Voigt                                       6	
  Paul Pieters (Voorburg) Jens Voigt                                    6	
  Roald Hulshof (Vinkel) Jens Voigt                                     6	
  Rutger Mooy (Utrecht) Jens Voigt                                      6	
  Wil Gommans (Venray) Jens Voigt                                       6	
  Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) Jens Voigt                         6	
9 Heidi Vandepoele (Meulebeke) Daniele Bennati                          3	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Wil Gommans (Venray)                                           80.31.24 (39.144 km/h)	
2 Rutger Mooy (Utrecht)                                              3.18	
3 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                       3.48	
4 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                 4.17	
5 Roald Hulshof (Vinkel)                                             7.06	
6 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         8.38	
7 Peter Muilwijk (Arkel)                                             8.51	
8 Tim en David (Kortrijk)                                            9.08	
9 Ronny Westelinck (Putte)                                          11.26	
10 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                     13.34	
11 Leon Tap (Beuningen)                                             13.36	
12 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                       13.37	
13 Peter Hulst (Utrecht)                                            15.15	
14 Paul Pieters (Voorburg)                                          15.48	
15 Michiel de Haan (Amsterdam)                                      16.38	
16 Bart Rutten (Vught)                                              17.45	
17 Ivo Postma (Utrecht)                                             18.58	
18 Reno van Dael (Eindhoven)                                        19.12	
19 Amy Dorland (Koekange)                                           19.38	
20 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                              19.54	
21 Cor van Loon (Baarn)                                             19.59	
22 Michèl van Balkum (Schagen)                                      20.00	
23 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                  21.16	
24 Rob Wiggers (Borne)                                              21.23	
25 Sander Kaspers (Rennerveen)                                      21.37	
26 Martin Firing (Eibergen)                                         21.41	
27 Remco Pieters (Voorburg)                                         21.46	
28 Larry Delaere (Meulebeke)                                        25.52	
29 Maup Voragen (Amsterdam)                                         26.05	
30 Thomas Rohde (Amsterdam)                                         27.39	
31 Jack Dorland (Koekange)                                          28.19	
32 Davy D'Hollander (Zele)                                          29.35	
33 Wietske ten Berge (De Meern)                                     30.54	
34 Harry Rood (Hoogkarspel)                                         32.31	
35 Ruben Claeys (Zarren)                                            33.40	
36 Bram Jansen (Eersel)                                             36.55	
37 Pieter Andringa (Amsterdam)                                      37.39	
38 Ruud Schulte (Purmerend)                                         38.07	
39 Andrew Leenen (Neer)                                             42.18	
40 Theo van Loon (Baarn)                                            47.04	
41 Albert Klomp (Veenendaal)                                        50.29	
42 Niels Jong (Hoogkarspel)                                         51.09	
43 Andre Mous (Tilburg)                                             57.49	
44 Marcel Burger (De Meern)                                       1.04.37	
45 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                 1.05.27	
46 Corne van Ginneken (Sprundel)                                  1.11.16	
47 René Schulenberg (Haarlem)                                     1.22.54	
48 Willem van der Klooster (Dordrecht)                            1.23.56	
49 Vincent Roerhorst (Soest)                                      1.32.31	
50 Erik Wilschut (Den Haag)                                       1.45.03	
51 Maaike Wouterse (Soest)                                        1.45.36	
52 Jef Koomen (Oostwoud)                                          1.54.51	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Wil Gommans (Venray)                                                285	
2 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        268	
3 Rutger Mooy (Utrecht)                                               263	
4 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          253	
5 Roald Hulshof (Vinkel)                                              247	
6 Sander Kaspers (Rennerveen)                                         243	
7 Peter Muilwijk (Arkel)                                              241	
8 Davy D'Hollander (Zele)                                             240	
9 Tim en David (Kortrijk)                                             236	
10 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                 229	
11 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                    228	
12 Ronny Westelinck (Putte)                                           224	
13 Paul Pieters (Voorburg)                                            223	
14 Cor van Loon (Baarn)                                               220	
15 René Schulenberg (Haarlem)                                         219	
16 Andrew Leenen (Neer)                                               218	
   Leon Tap (Beuningen)                                               218	
18 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                         212	
   Peter Hulst (Utrecht)                                              212	
20 Pieter Andringa (Amsterdam)                                        209	
21 Rob Wiggers (Borne)                                                206	
22 Marcel Burger (De Meern)                                           204	
23 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                       202	
24 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        198	
25 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           195	
26 Maup Voragen (Amsterdam)                                           189	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                          189	
28 Larry Delaere (Meulebeke)                                          186	
29 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                178	
30 Martin Firing (Eibergen)                                           177	
31 Thomas Rohde (Amsterdam)                                           176	
32 Maaike Wouterse (Soest)                                            175	
   Remco Pieters (Voorburg)                                           175	
34 Andre Mous (Tilburg)                                               171	
35 Albert Klomp (Veenendaal)                                          170	
36 Theo van Loon (Baarn)                                              169	
   Vincent Roerhorst (Soest)                                          169	
38 Michèl van Balkum (Schagen)                                        164	
39 Ivo Postma (Utrecht)                                               163	
40 Wietske ten Berge (De Meern)                                       162	
41 Bram Jansen (Eersel)                                               161	
   Corne van Ginneken (Sprundel)                                      161	
43 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     160	
44 Ruud Schulte (Purmerend)                                           157	
45 Jef Koomen (Oostwoud)                                              148	
46 Amy Dorland (Koekange)                                             145	
47 Ruben Claeys (Zarren)                                              141	
48 Jack Dorland (Koekange)                                            140	
49 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           139	
50 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                121	
51 Bart Rutten (Vught)                                                120	
52 Erik Wilschut (Den Haag)                                            77	
 	
Bergklassement	
 	
1 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                  178	
2 Andrew Leenen (Neer)                                                160	
3 Leon Tap (Beuningen)                                                154	
4 Wietske ten Berge (De Meern)                                        147	
5 Bram Jansen (Eersel)                                                143	
6 Paul Pieters (Voorburg)                                             142	
7 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        141	
8 Michèl van Balkum (Schagen)                                         132	
  Ronny Westelinck (Putte)                                            132	
10 Theo van Loon (Baarn)                                              131	
11 Ivo Postma (Utrecht)                                               130	
   Martin Firing (Eibergen)                                           130	
13 Larry Delaere (Meulebeke)                                          128	
14 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                126	
15 Davy D'Hollander (Zele)                                            125	
16 Remco Pieters (Voorburg)                                           123	
17 Rutger Mooy (Utrecht)                                              122	
18 Amy Dorland (Koekange)                                             120	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         120	
20 Tim en David (Kortrijk)                                            119	
21 Thomas Rohde (Amsterdam)                                           117	
22 Rob Wiggers (Borne)                                                114	
   Ruben Claeys (Zarren)                                              114	
24 Andre Mous (Tilburg)                                               112	
   Wil Gommans (Venray)                                               112	
26 Michiel de Haan (Amsterdam)                                        111	
27 Sander Kaspers (Rennerveen)                                        109	
28 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      108	
29 Peter Hulst (Utrecht)                                              104	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                          104	
31 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           103	
32 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                      98	
33 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                          97	
34 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                        91	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                              91	
36 Cor van Loon (Baarn)                                                90	
   René Schulenberg (Haarlem)                                          90	
38 Marcel Burger (De Meern)                                            88	
39 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                     86	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                            86	
41 Albert Klomp (Veenendaal)                                           85	
42 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            82	
43 Willem van der Klooster (Dordrecht)                                 79	
44 Maup Voragen (Amsterdam)                                            76	
   Roald Hulshof (Vinkel)                                              76	
46 Bart Rutten (Vught)                                                 64	
47 Jack Dorland (Koekange)                                             60	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                         60	
49 Jef Koomen (Oostwoud)                                               27	
50 Maaike Wouterse (Soest)                                             18	
   Vincent Roerhorst (Soest)                                           18	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                         12	
2 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                   15	
3 Rutger Mooy (Utrecht)                                                22	
4 Wil Gommans (Venray)                                                 26	
5 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                           28	
6 Ronny Westelinck (Putte)                                             29	
7 Leon Tap (Beuningen)                                                 30	
8 Paul Pieters (Voorburg)                                              33	
9 Tim en David (Kortrijk)                                              37	
10 Peter Muilwijk (Arkel)                                              48	
11 Roald Hulshof (Vinkel)                                              54	
12 Davy D'Hollander (Zele)                                             55	
13 Andrew Leenen (Neer)                                                57	
14 Sander Kaspers (Rennerveen)                                         58	
15 Peter Hulst (Utrecht)                                               60	
16 Martijn Kamstra (Rijswijk)                                          63	
17 Michiel de Haan (Amsterdam)                                         65	
18 Gerrit Jan Hondelink (Gouda)                                        67	
   Ivo Postma (Utrecht)                                                67	
   Martin Firing (Eibergen)                                            67	
   Rob Wiggers (Borne)                                                 67	
22 Michèl van Balkum (Schagen)                                         68	
23 Larry Delaere (Meulebeke)                                           69	
24 Cor van Loon (Baarn)                                                71	
25 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                     73	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                           73	
27 Remco Pieters (Voorburg)                                            75	
28 Wietske ten Berge (De Meern)                                        77	
29 Bram Jansen (Eersel)                                                82	
   Thomas Rohde (Amsterdam)                                            82	
31 Amy Dorland (Koekange)                                              83	
32 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                 84	
33 Theo van Loon (Baarn)                                               86	
34 René Schulenberg (Haarlem)                                          98	
35 Maup Voragen (Amsterdam)                                            99	
36 Andre Mous (Tilburg)                                               101	
   Harry Rood (Hoogkarspel)                                           101	
38 Marcel Burger (De Meern)                                           104	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                        104	
   Ruben Claeys (Zarren)                                              104	
41 Bart Rutten (Vught)                                                113	
42 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      115	
43 Albert Klomp (Veenendaal)                                          117	
44 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     120	
   Willem van der Klooster (Dordrecht)                                120	
46 Ruud Schulte (Purmerend)                                           121	
47 Niels Jong (Hoogkarspel)                                           122	
48 Jack Dorland (Koekange)                                            126	
49 Maaike Wouterse (Soest)                                            133	
50 Vincent Roerhorst (Soest)                                          135	
51 Jef Koomen (Oostwoud)                                              146	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 17)                                  80.05.34 (39.354 km/h)	
2 Wil Gommans (Venray)                                              25.50	
3 Alberto Contador Velasco (Spa)                                    36.34