Home

Tour de France - PT

Frankrijk, 1-23 juli 2006

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 6 - vr 7 juli : Lisieux - Vitré , 189 km

Normandië en Bretagne - Het parkoers wordt er niet interessanter op

Robbie the Third

Door Rutger Mooy

Vitré, bij Rennes

Déjà vu?

Tsja. Hadden we vorig jaar een week overgangsetappes; dit jaar doet de Tour het met een erg lange vlakke aanloop. Goed voor Robbie, natuurlijk, die zijn derde etappe-overwinning scoort en wat steviger in de groene trui komt te zitten. In het algemeen klassement profiteert Remco Pieters met zijn keuze voor Bennati. Hij pakt 12" en de gele trui. Vorig jaar lukte hem dat pas na etappe 9.









Uitslagen

	
1 Corne van Ginneken (Sprundel) Robbie McEwen                     4.10.17 (45.309 km/h)	
  Giel Klaver (Bussum) Robbie McEwen                                     	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Robbie McEwen                           	
  Martin Firing (Eibergen) Robbie McEwen                                 	
5 Amy Dorland (Koekange) Daniele Bennati                                 	
  Davy D'Hollander (Zele) Daniele Bennati                                	
  Jack Dorland (Koekange) Daniele Bennati                                	
  Remco Pieters (Voorburg) Daniele Bennati                               	
9 Marc Verhaar (Oijen) Tom Boonen                                        	
   Michiel de Haan (Amsterdam) Tom Boonen                                	
11 Rutger Mooy (Voorburg) Bernhard Eisel                                 	
12 Cor van Loon (Baarn) Thor Hushovd                                     	
   Daniël Hogetoorn (Szolnok) Thor Hushovd                               	
   Heidi Vandepoele (Meulebeke) Thor Hushovd                             	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Thor Hushovd                           	
   Wil Gommans (Venray) Thor Hushovd                                     	
17 Demis Plomp (Hillegom) Oscar Freire Gomez                             	
   Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Oscar Freire Gomez                    	
   Harry Rood (Hoogkarspel) Oscar Freire Gomez                           	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Oscar Freire Gomez                         	
   Peter Muilwijk (Arkel) Oscar Freire Gomez                             	
   Sven Brummelaar (Goor) Oscar Freire Gomez                             	
23 Reno van Dael (Eindhoven) Erik Zabel                                  	
   Ronny Westelinck (Putte) Erik Zabel                                   	
   Wietske ten Berge (Lekkerkerk) Erik Zabel                             	
26 René Schulenberg (Wijchen) Luca Paolini                               	
27 Theo van Loon (Baarn) Iñaki Isasi Flores                              	
28 Marcel Burger (Lekkerkerk) David Kopp                                 	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) David Kopp                         	
30 Ferdinand Gipon (Haarlem) Isaac Galvez Lopez                          	
   Larry Delaere (Meulebeke) Isaac Galvez Lopez                          	
32 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel) Thomas Voeckler               0.32	
33 Eric van Balkum (Haarlem) Anthony Geslin                          1.27	
   Marcel Brummelaar (Goor) Anthony Geslin                               	
35 Paul Pieters (Voorburg) Bram de Groot                             2.12	
36 Peter Hulst (Utrecht) ==XXX== (Geen voorspelling)                 4.47	
   Peter Visser (Goor) ==XXX== (Geen voorspelling)                       	
   Roy Stout (Den Haag) ==XXX== (Geen voorspelling)                      	
42 Jens Vestergaard (København) ==XXX== (Gediskwalificeerd)     	
 	
Bonificaties	
 	
1 Corne van Ginneken (Sprundel) Robbie McEwen                          20"	
  Giel Klaver (Bussum) Robbie McEwen                                   20"	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Robbie McEwen                         20"	
  Martin Firing (Eibergen) Robbie McEwen                               20"	
5 Amy Dorland (Koekange) Daniele Bennati                               12"	
  Davy D'Hollander (Zele) Daniele Bennati                              12"	
  Jack Dorland (Koekange) Daniele Bennati                              12"	
  Remco Pieters (Voorburg) Daniele Bennati                             12"	
9 Eric van Balkum (Haarlem) Anthony Geslin                             10"	
   Marcel Brummelaar (Goor) Anthony Geslin                             10"	
11 Marc Verhaar (Oijen) Tom Boonen                                      8"	
   Michiel de Haan (Amsterdam) Tom Boonen                               8"	
 	
Punten	
 	
1 Corne van Ginneken (Sprundel) Robbie McEwen                          35	
  Giel Klaver (Bussum) Robbie McEwen                                   35	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Robbie McEwen                         35	
  Martin Firing (Eibergen) Robbie McEwen                               35	
5 Amy Dorland (Koekange) Daniele Bennati                               30	
  Davy D'Hollander (Zele) Daniele Bennati                              30	
  Jack Dorland (Koekange) Daniele Bennati                              30	
  Remco Pieters (Voorburg) Daniele Bennati                             30	
9 Marc Verhaar (Oijen) Tom Boonen                                      26	
   Michiel de Haan (Amsterdam) Tom Boonen                              26	
11 Rutger Mooy (Voorburg) Bernhard Eisel                               24	
12 Cor van Loon (Baarn) Thor Hushovd                                   22	
   Daniël Hogetoorn (Szolnok) Thor Hushovd                             22	
   Heidi Vandepoele (Meulebeke) Thor Hushovd                           22	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Thor Hushovd                         22	
   Wil Gommans (Venray) Thor Hushovd                                   22	
17 Demis Plomp (Hillegom) Oscar Freire Gomez                           20	
   Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) Oscar Freire Gomez                  20	
   Harry Rood (Hoogkarspel) Oscar Freire Gomez                         20	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Oscar Freire Gomez                       20	
   Peter Muilwijk (Arkel) Oscar Freire Gomez                           20	
   Sven Brummelaar (Goor) Oscar Freire Gomez                           20	
23 Reno van Dael (Eindhoven) Erik Zabel                                19	
   Ronny Westelinck (Putte) Erik Zabel                                 19	
   Wietske ten Berge (Lekkerkerk) Erik Zabel                           19	
26 René Schulenberg (Wijchen) Luca Paolini                             18	
27 Theo van Loon (Baarn) Iñaki Isasi Flores                            16	
28 Marcel Burger (Lekkerkerk) David Kopp                               15	
   Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch) David Kopp                       15	
30 Eric van Balkum (Haarlem) Anthony Geslin                            10	
   Marcel Brummelaar (Goor) Anthony Geslin                             10	
32 Ferdinand Gipon (Haarlem) Isaac Galvez Lopez                        10	
   Larry Delaere (Meulebeke) Isaac Galvez Lopez                        10	
 	
Bergen	
 	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Remco Pieters (Voorburg)                                       29.20.49 (42.853 km/h)	
2 Cor van Loon (Baarn)                                               0.01	
3 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           0.02	
4 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         0.09	
5 Marc Verhaar (Oijen)                                               0.10	
6 Jack Dorland (Koekange)                                            0.18	
7 Sander en Martijn (Rennerveen)                                     0.19	
8 Ronny Westelinck (Putte)                                           0.21	
9 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      0.22	
   René Schulenberg (Wijchen)                                            	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                             	
   Martin Firing (Eibergen)                                              	
13 Wil Gommans (Venray)                                              0.26	
   Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                       	
15 Davy D'Hollander (Zele)                                           0.30	
16 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    0.31	
17 Sven Brummelaar (Goor)                                            0.32	
18 Larry Delaere (Meulebeke)                                         0.42	
19 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                        1.01	
20 Marcel Brummelaar (Goor)                                          1.55	
21 Eric van Balkum (Haarlem)                                         2.09	
22 Theo van Loon (Baarn)                                             4.58	
23 Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                               5.26	
24 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                5.46	
25 Peter Muilwijk (Arkel)                                            6.00	
26 Michiel de Haan (Amsterdam)                                       6.15	
27 Paul Pieters (Voorburg)                                           7.40	
28 Wietske ten Berge (Lekkerkerk)                                    9.22	
29 Roy Stout (Den Haag)                                              9.53	
   Peter Hulst (Utrecht)                                                 	
31 Daniël Hogetoorn (Szolnok)                                       13.31	
32 Demis Plomp (Hillegom)                                           17.47	
33 Amy Dorland (Koekange)                                           18.21	
34 Giel Klaver (Bussum)                                             18.53	
35 Rutger Mooy (Voorburg)                                           19.17	
36 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                     23.07	
37 Ferdinand Gipon (Haarlem)                                        23.13	
38 Peter Visser (Goor)                                              37.03	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            154	
2 Corne van Ginneken (Sprundel)                                       144	
3 Cor van Loon (Baarn)                                                143	
4 Sander en Martijn (Rennerveen)                                      133	
5 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          131	
6 Jack Dorland (Koekange)                                             127	
7 René Schulenberg (Wijchen)                                          126	
  Wil Gommans (Venray)                                                126	
9 Marc Verhaar (Oijen)                                                124	
10 Amy Dorland (Koekange)                                             123	
11 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     121	
12 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                       119	
13 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                    118	
   Ronny Westelinck (Putte)                                           118	
15 Remco Pieters (Voorburg)                                           113	
16 Marcel Brummelaar (Goor)                                           112	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                          112	
18 Larry Delaere (Meulebeke)                                          106	
19 Davy D'Hollander (Zele)                                             98	
   Ferdinand Gipon (Haarlem)                                           98	
   Rutger Mooy (Voorburg)                                              98	
22 Sven Brummelaar (Goor)                                              96	
23 Eric van Balkum (Haarlem)                                           95	
24 Daniël Hogetoorn (Szolnok)                                          91	
25 Michiel de Haan (Amsterdam)                                         90	
   Paul Pieters (Voorburg)                                             90	
27 Yvonne Flokstra ('s-Hertogenbosch)                                  85	
28 Theo van Loon (Baarn)                                               81	
29 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                          74	
   Martin Firing (Eibergen)                                            74	
31 Peter Muilwijk (Arkel)                                              72	
   Rolf Appel (Capelle aan den IJssel)                                 72	
33 Roy Stout (Den Haag)                                                68	
34 Giel Klaver (Bussum)                                                60	
35 Peter Hulst (Utrecht)                                               58	
   Peter Visser (Goor)                                                 58	
37 Wietske ten Berge (Lekkerkerk)                                      54	
38 Demis Plomp (Hillegom)                                              33	
 	
Bergklassement	
 	
1 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                       3	
  Marc Verhaar (Oijen)                                                  3	
  Marcel Burger (Lekkerkerk)                                            3	
  Reno van Dael (Eindhoven)                                             3	
  Sander en Martijn (Rennerveen)                                        3	
6 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                        2	
  Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                            2	
  Marcel Brummelaar (Goor)                                              2	
  Martin Firing (Eibergen)                                              2	
   Remco Pieters (Voorburg)                                             2	
   Roy Stout (Den Haag)                                                 2	
   Sven Brummelaar (Goor)                                               2	
   Wietske ten Berge (Lekkerkerk)                                       2	
14 Daniël Hogetoorn (Szolnok)                                           1	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Sander en Martijn (Rennerveen)                                       12	
2 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                           15	
  Marc Verhaar (Oijen)                                                 15	
4 Remco Pieters (Voorburg)                                             22	
5 Reno van Dael (Eindhoven)                                            26	
6 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                      27	
7 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                       33	
8 Marcel Brummelaar (Goor)                                             42	
9 Martin Firing (Eibergen)                                             44	
10 Sven Brummelaar (Goor)                                              45	
11 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                          49	
12 Roy Stout (Den Haag)                                                68	
13 Daniël Hogetoorn (Szolnok)                                          69	
14 Wietske ten Berge (Lekkerkerk)                                      71	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Remco Pieters (Voorburg)                                       29.20.49 (42.853 km/h)	
2 Tom Boonen (Bel)                                                   0.11	
3 Alle winnaars (t/m etappe 6)                                       0.33