Home

Tour de France - PT

Frankrijk, 2-24 juli 2005

Index    Overzicht     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 4 - 5-Jul : Tours - Blois (ploegentijdrit) , 67.5 km

De Ploegentijdrit

Eindhoven was geen voorbode…

Door Rutger Mooy

CSC, in Eindhoven nog voor Discovery, maar nu niet! (Zabriskie ook niet...)

Blois, stad aan de Loire

CSC faalde in de laatste kilometer! De "Denen" waren op weg de tijdrit te winnen en dhr. L.A. te TX. te verslaan, maar geletruidrager Zabriskie vond het tijd het wegdek van nabij te inspecteren. Dit kostte hem, maar ook Jerry en Marcel, 1'28". Ook Jack werd indirect slachtoffer, zodat Heidi nu weer aan de leiding gaat.









Uitslagen

	
1 Corne van Ginneken (Sprundel) Paolo Savoldelli                  1.10.39 (57.325 km/h)	
  Harry Rood (Hoogkarspel) Paolo Savoldelli                              	
  Marc Verhaar (Oijen) Paolo Savoldelli                                  	
  Paul Pieters (Voorburg) Paolo Savoldelli                               	
  Peter Hulst (Utrecht) Paolo Savoldelli                                 	
  Wietske ten Berge (Groningen) Paolo Savoldelli                         	
  Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen) José L.Rubiera Vigil                 	
  Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft) José L.Rubiera Vigil          	
  Heidi Vandepoele (Meulebeke) José L.Rubiera Vigil                      	
   Marcel Brummelaar (Goor) Yaroslav Popovych                            	
   Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn) Pavel Padrnos                         	
   Rob Wiggers (Borne) Pavel Padrnos                                     	
   Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke) Benjamin Noval Gonzalez        	
   Amy Dorland (Koekange) George Hincapie                                	
   Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) George Hincapie                       	
   Eric van Balkum (Haarlem) George Hincapie                             	
   Erik van Ginkel (Beuningen) George Hincapie                           	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout) George Hincapie                        	
   Martin Firing (Eibergen) George Hincapie                              	
   Michèl van Balkum (Schagen) George Hincapie                           	
   Peter Visser (Goor) George Hincapie                                   	
   Remco Pieters (Voorburg) George Hincapie                              	
   Rene Schulenberg (Westervoort) George Hincapie                        	
   Roy Stout (Den Haag) George Hincapie                                  	
   Rutger Mooy (Voorburg) George Hincapie                                	
   Ruud Schulte (Purmerend) George Hincapie                              	
   Sander en Martijn (Haaglanden) George Hincapie                        	
   Sven Brummelaar (Goor) George Hincapie                                	
   Erik Wilschut (Den Haag) José Azevedo                                 	
30 Jack Dorland (Koekange) Jens Voigt                                0.02	
   Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan) Bobby Julich                            	
   Wouter Boelaars (Hilversum) Bobby Julich                              	
33 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost) Alexandre Vinokourov            0.30	
34 Reno van Dael (Eindhoven) José E.Gutierrez Cataluna               0.50	
35 Jerry Struik (Amsterdam) David Zabriskie                          1.28	
   Marcel Burger (Lekkerkerk) David Zabriskie                            	
37 Jacob Snoek (Urk) ==XXX== (Geen voorspelling)                     9.31	
   Ton Duijs (Heerhugowaard) ==XXX== (Geen voorspelling)                 	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
 	
Bergen	
 	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                    9.58.50 (48.144 km/h)	
2 Jack Dorland (Koekange)                                            0.02	
3 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft)                           0.54	
  Peter Hulst (Utrecht)                                                  	
  Remco Pieters (Voorburg)                                               	
6 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan)                                      0.56	
7 Wietske ten Berge (Groningen)                                      1.00	
8 Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke)                             1.06	
9 Marcel Brummelaar (Goor)                                           1.08	
10 Ruud Schulte (Purmerend)                                          1.10	
11 Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn)                                   1.13	
12 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          1.14	
13 Rene Schulenberg (Westervoort)                                    1.16	
   Sander en Martijn (Haaglanden)                                        	
15 Rob Wiggers (Borne)                                               1.19	
16 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                   1.22	
   Erik van Ginkel (Beuningen)                                           	
   Sven Brummelaar (Goor)                                                	
   Marc Verhaar (Oijen)                                                  	
   Martin Firing (Eibergen)                                              	
21 Peter Visser (Goor)                                               1.24	
22 Amy Dorland (Koekange)                                            1.36	
   Erik Wilschut (Den Haag)                                              	
24 Roy Stout (Den Haag)                                              1.42	
25 Wouter Boelaars (Hilversum)                                       1.44	
26 Paul Pieters (Voorburg)                                           1.44	
   Eric van Balkum (Haarlem)                                             	
   Corne van Ginneken (Sprundel)                                         	
29 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    1.45	
30 Reno van Dael (Eindhoven)                                         1.52	
31 Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen)                                 2.05	
   Rutger Mooy (Voorburg)                                                	
33 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                        2.30	
34 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost)                                 2.43	
35 Jerry Struik (Amsterdam)                                          3.18	
36 Michèl van Balkum (Schagen)                                       3.22	
37 Ton Duijs (Heerhugowaard)                                        10.47	
38 Jacob Snoek (Urk)                                                14.04	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Jack Dorland (Koekange)                                              67	
2 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan)                                        65	
  Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft)                             65	
  Peter Hulst (Utrecht)                                                65	
  Remco Pieters (Voorburg)                                             65	
6 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                      61	
  Erik van Ginkel (Beuningen)                                          61	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                       61	
  Rene Schulenberg (Westervoort)                                       61	
   Sander en Martijn (Haaglanden)                                      61	
   Wietske ten Berge (Groningen)                                       61	
12 Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke)                              56	
13 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        50	
14 Roy Stout (Den Haag)                                                43	
   Wouter Boelaars (Hilversum)                                         43	
16 Reno van Dael (Eindhoven)                                           42	
17 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost)                                   41	
18 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                          39	
19 Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen)                                   38	
20 Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn)                                     35	
   Marcel Brummelaar (Goor)                                            35	
   Peter Visser (Goor)                                                 35	
23 Ruud Schulte (Purmerend)                                            34	
24 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            30	
   Ton Duijs (Heerhugowaard)                                           30	
26 Amy Dorland (Koekange)                                              28	
27 Erik Wilschut (Den Haag)                                            26	
   Rutger Mooy (Voorburg)                                              26	
29 Sven Brummelaar (Goor)                                              21	
30 Paul Pieters (Voorburg)                                             20	
31 Eric van Balkum (Haarlem)                                           17	
32 Rob Wiggers (Borne)                                                  6	
33 Jerry Struik (Amsterdam)                                             5	
34 Marc Verhaar (Oijen)                                                 4	
   Martin Firing (Eibergen)                                             4	
 	
Bergklassement	
 	
 	
Combinatieklassement	
 	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                    9.58.50 (48.144 km/h)	
2 Alle winnaars (t/m etappe 4)                                       0.20	
3 Lance Armstrong (Usa)                                              0.22