Home

Tour de France - PT

Frankrijk, 2-24 juli 2005

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 20 - za 23 juli : Saint-Etienne - Saint-Etienne (individuele tijdrit) , 55.5 km

De tweede (en laatste) tijdrit, zowaar nog met een bergje?

Ach, Rasmussen…

Door Rutger Mooy

Lance, Lance, Lance…

St.Etienne, historische finishplaats (Vergeet u niet de poster van Jan te bestellen?)

Geen verrassingen. Jan en Lance ontlopen elkaar niet veel. Hierdoor slechts een enkele verschuiving in de top-10, waar Jerry zijn plaats moet afstaan aan Reno.









Uitslagen

	
1 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan) Lance Armstrong                   1.11.46 (46.4 km/h)	
  Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke) Lance Armstrong                 	
  Heidi Vandepoele (Meulebeke) Lance Armstrong                           	
  Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost) Lance Armstrong                      	
  René Schulenberg (Westervoort) Lance Armstrong                         	
  Reno van Dael (Eindhoven) Lance Armstrong                              	
  Rob Wiggers (Borne) Lance Armstrong                                    	
  Roy Stout (Den Haag) Lance Armstrong                                   	
  Ruud Schulte (Purmerend) Lance Armstrong                               	
   Sven Brummelaar (Goor) Lance Armstrong                                	
   Wouter Boelaars (Hilversum) Lance Armstrong                           	
12 Corne van Ginneken (Sprundel) Jan Ullrich                         0.23	
   Erik van Ginkel (Beuningen) Jan Ullrich                               	
   Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen) Jan Ullrich                         	
   Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn) Jan Ullrich                           	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout) Jan Ullrich                            	
   Jack Dorland (Koekange) Jan Ullrich                                   	
   Marcel Burger (Lekkerkerk) Jan Ullrich                                	
   Michèl van Balkum (Schagen) Jan Ullrich                               	
   Paul Pieters (Voorburg) Jan Ullrich                                   	
   Peter Visser (Goor) Jan Ullrich                                       	
   Rutger Mooy (Voorburg) Jan Ullrich                                    	
   Sander en Martijn (Haaglanden) Jan Ullrich                            	
24 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft) Alexandre Vinokourov     1.16	
25 Amy Dorland (Koekange) Ivan Basso                                 1.54	
   Marcel Brummelaar (Goor) Ivan Basso                                   	
27 Martin Firing (Eibergen) Floyd Landis                             2.02	
   Wietske ten Berge (Groningen) Floyd Landis                            	
29 Eric van Balkum (Haarlem) Levi Leipheimer                         3.13	
   Jerry Struik (Amsterdam) Levi Leipheimer                              	
31 Peter Hulst (Utrecht) Michael Rich                                7.41	
32 Remco Pieters (Voorburg) Santiago Botero Echeverry                8.18	
33 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch) ==XXX== (Geen voorspelling)      13.38	
   Erik Wilschut (Den Haag) ==XXX== (Geen voorspelling)                  	
   Harry Rood (Hoogkarspel) ==XXX== (Geen voorspelling)                  	
   Jacob Snoek (Urk) ==XXX== (Geen voorspelling)                         	
   Marc Verhaar (Oijen) ==XXX== (Geen voorspelling)                      	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan) Lance Armstrong                        15	
  Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke) Lance Armstrong               15	
  Heidi Vandepoele (Meulebeke) Lance Armstrong                         15	
  Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost) Lance Armstrong                    15	
  René Schulenberg (Westervoort) Lance Armstrong                       15	
  Reno van Dael (Eindhoven) Lance Armstrong                            15	
  Rob Wiggers (Borne) Lance Armstrong                                  15	
  Roy Stout (Den Haag) Lance Armstrong                                 15	
  Ruud Schulte (Purmerend) Lance Armstrong                             15	
   Sven Brummelaar (Goor) Lance Armstrong                              15	
   Wouter Boelaars (Hilversum) Lance Armstrong                         15	
12 Corne van Ginneken (Sprundel) Jan Ullrich                           12	
   Erik van Ginkel (Beuningen) Jan Ullrich                             12	
   Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen) Jan Ullrich                       12	
   Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn) Jan Ullrich                         12	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout) Jan Ullrich                          12	
   Jack Dorland (Koekange) Jan Ullrich                                 12	
   Marcel Burger (Lekkerkerk) Jan Ullrich                              12	
   Michèl van Balkum (Schagen) Jan Ullrich                             12	
   Paul Pieters (Voorburg) Jan Ullrich                                 12	
   Peter Visser (Goor) Jan Ullrich                                     12	
   Rutger Mooy (Voorburg) Jan Ullrich                                  12	
   Sander en Martijn (Haaglanden) Jan Ullrich                          12	
24 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft) Alexandre Vinokourov       10	
25 Amy Dorland (Koekange) Ivan Basso                                    6	
   Marcel Brummelaar (Goor) Ivan Basso                                  6	
27 Martin Firing (Eibergen) Floyd Landis                                5	
   Wietske ten Berge (Groningen) Floyd Landis                           5	
 	
Bergen	
 	
1 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan) Lance Armstrong                         4	
  Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke) Lance Armstrong                4	
  Heidi Vandepoele (Meulebeke) Lance Armstrong                          4	
  Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost) Lance Armstrong                     4	
  René Schulenberg (Westervoort) Lance Armstrong                        4	
  Reno van Dael (Eindhoven) Lance Armstrong                             4	
  Rob Wiggers (Borne) Lance Armstrong                                   4	
  Roy Stout (Den Haag) Lance Armstrong                                  4	
  Ruud Schulte (Purmerend) Lance Armstrong                              4	
   Sven Brummelaar (Goor) Lance Armstrong                               4	
   Wouter Boelaars (Hilversum) Lance Armstrong                          4	
12 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft) Alexandre Vinokourov        3	
13 Corne van Ginneken (Sprundel) Jan Ullrich                            2	
   Erik van Ginkel (Beuningen) Jan Ullrich                              2	
   Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen) Jan Ullrich                        2	
   Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn) Jan Ullrich                          2	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout) Jan Ullrich                           2	
   Jack Dorland (Koekange) Jan Ullrich                                  2	
   Marcel Burger (Lekkerkerk) Jan Ullrich                               2	
   Michèl van Balkum (Schagen) Jan Ullrich                              2	
   Paul Pieters (Voorburg) Jan Ullrich                                  2	
   Peter Visser (Goor) Jan Ullrich                                      2	
   Rutger Mooy (Voorburg) Jan Ullrich                                   2	
   Sander en Martijn (Haaglanden) Jan Ullrich                           2	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Rutger Mooy (Voorburg)                                         82.20.04 (41.927 km/h)	
2 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     0.34	
3 Jack Dorland (Koekange)                                            3.18	
4 Eric van Balkum (Haarlem)                                          8.35	
5 Rob Wiggers (Borne)                                               10.41	
6 Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen)                                 13.32	
7 René Schulenberg (Westervoort)                                    15.12	
8 Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke)                            17.31	
9 Sander en Martijn (Haaglanden)                                    17.43	
10 Reno van Dael (Eindhoven)                                        19.33	
11 Erik van Ginkel (Beuningen)                                      20.02	
12 Sven Brummelaar (Goor)                                           20.44	
13 Jerry Struik (Amsterdam)                                         22.15	
14 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan)                                    25.25	
15 Martin Firing (Eibergen)                                         27.36	
16 Remco Pieters (Voorburg)                                         27.45	
17 Peter Visser (Goor)                                              28.08	
18 Amy Dorland (Koekange)                                           28.12	
19 Wouter Boelaars (Hilversum)                                      32.02	
20 Peter Hulst (Utrecht)                                            35.05	
21 Paul Pieters (Voorburg)                                          36.52	
22 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                       40.49	
23 Wietske ten Berge (Groningen)                                    42.17	
24 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                     46.36	
25 Michèl van Balkum (Schagen)                                      51.55	
26 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft)                         52.48	
27 Marc Verhaar (Oijen)                                             55.07	
28 Ruud Schulte (Purmerend)                                         55.32	
29 Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn)                                  55.42	
30 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                1.10.29	
31 Harry Rood (Hoogkarspel)                                       1.14.38	
32 Marcel Brummelaar (Goor)                                       1.23.03	
33 Erik Wilschut (Den Haag)                                       1.30.25	
34 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost)                              1.30.53	
35 Corne van Ginneken (Sprundel)                                  2.05.18	
36 Roy Stout (Den Haag)                                           2.38.05	
37 Jacob Snoek (Urk)                                              6.20.14	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Jack Dorland (Koekange)                                             254	
2 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                      227	
3 Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke)                              222	
4 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                          195	
5 Erik van Ginkel (Beuningen)                                         193	
  Sander en Martijn (Haaglanden)                                      193	
7 René Schulenberg (Westervoort)                                      180	
8 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft)                            177	
9 Wietske ten Berge (Groningen)                                       176	
10 Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen)                                  173	
11 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan)                                      169	
   Sven Brummelaar (Goor)                                             169	
13 Wouter Boelaars (Hilversum)                                        168	
14 Peter Visser (Goor)                                                167	
15 Remco Pieters (Voorburg)                                           162	
16 Rutger Mooy (Voorburg)                                             160	
17 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                    155	
18 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           154	
19 Amy Dorland (Koekange)                                             146	
   Eric van Balkum (Haarlem)                                          146	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                          146	
22 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                       142	
23 Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn)                                    138	
24 Martin Firing (Eibergen)                                           137	
25 Peter Hulst (Utrecht)                                              136	
26 Ruud Schulte (Purmerend)                                           134	
27 Marc Verhaar (Oijen)                                               129	
28 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost)                                  126	
   Roy Stout (Den Haag)                                               126	
30 Rob Wiggers (Borne)                                                119	
31 Erik Wilschut (Den Haag)                                           111	
32 Corne van Ginneken (Sprundel)                                      109	
   Paul Pieters (Voorburg)                                            109	
34 Marcel Brummelaar (Goor)                                           106	
35 Jerry Struik (Amsterdam)                                            89	
36 Michèl van Balkum (Schagen)                                         70	
 	
Bergklassement	
 	
1 Eric van Balkum (Haarlem)                                           196	
2 Paul Pieters (Voorburg)                                             148	
3 Rutger Mooy (Voorburg)                                              118	
4 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            113	
5 René Schulenberg (Westervoort)                                      111	
6 Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke)                              110	
  Wouter Boelaars (Hilversum)                                         110	
8 Remco Pieters (Voorburg)                                            108	
9 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                          104	
   Rob Wiggers (Borne)                                                104	
11 Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen)                                  103	
12 Erik van Ginkel (Beuningen)                                         94	
13 Ruud Schulte (Purmerend)                                            92	
14 Erik Wilschut (Den Haag)                                            90	
15 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        82	
16 Jack Dorland (Koekange)                                             79	
17 Peter Visser (Goor)                                                 73	
18 Wietske ten Berge (Groningen)                                       69	
19 Jerry Struik (Amsterdam)                                            66	
20 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost)                                   65	
21 Sander en Martijn (Haaglanden)                                      63	
22 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                      62	
23 Sven Brummelaar (Goor)                                              61	
24 Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn)                                     58	
25 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft)                            56	
26 Reno van Dael (Eindhoven)                                           51	
27 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                     46	
28 Amy Dorland (Koekange)                                              45	
29 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan)                                       43	
30 Peter Hulst (Utrecht)                                               41	
31 Corne van Ginneken (Sprundel)                                       37	
32 Martin Firing (Eibergen)                                            31	
33 Marc Verhaar (Oijen)                                                28	
34 Michèl van Balkum (Schagen)                                         23	
35 Roy Stout (Den Haag)                                                15	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Carlos 'Lafayette' Delaere (Meulebeke)                               17	
2 René Schulenberg (Westervoort)                                       19	
3 Jack Dorland (Koekange)                                              20	
  Rutger Mooy (Voorburg)                                               20	
5 Eric van Balkum (Haarlem)                                            24	
6 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                       26	
7 Fokko-Jan van der Zee (Uithuizen)                                    27	
8 Erik van Ginkel (Beuningen)                                          28	
9 Marcel Burger (Lekkerkerk)                                           35	
   Sander en Martijn (Haaglanden)                                      35	
11 Wouter Boelaars (Hilversum)                                         38	
12 Remco Pieters (Voorburg)                                            39	
13 Rob Wiggers (Borne)                                                 44	
14 Sven Brummelaar (Goor)                                              46	
15 Peter Visser (Goor)                                                 48	
16 Wietske ten Berge (Groningen)                                       50	
17 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            53	
18 Alvin Glijnis (Koog a/d Zaan)                                       54	
19 Paul Pieters (Voorburg)                                             55	
   Reno van Dael (Eindhoven)                                           55	
21 Gerrit Jan 'Cycling Falcon' Valk (Delft)                            59	
22 Heidi Vandepoele (Meulebeke)                                        61	
23 Amy Dorland (Koekange)                                              65	
24 Jerry Struik (Amsterdam)                                            67	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                            67	
26 Martin Firing (Eibergen)                                            71	
27 Edwin Pelzer ('s-Hertogenbosch)                                     74	
28 Peter Hulst (Utrecht)                                               75	
29 Harmen Kremer (Alphen a/d Rijn)                                     76	
30 Erik Wilschut (Den Haag)                                            78	
31 Nico Bartels (Amsterdam Zuidoost)                                   82	
32 Marc Verhaar (Oijen)                                                87	
33 Michèl van Balkum (Schagen)                                         95	
34 Corne van Ginneken (Sprundel)                                       98	
35 Roy Stout (Den Haag)                                                99	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 20)                                  81.28.20 (42.37 km/h)	
2 Rutger Mooy (Voorburg)                                            51.44	
3 Lance Armstrong (Usa)                                           1.05.45