Home

Tour de France

Frankrijk, 2-24 juli 2011

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 3 - ma 4 juli : Olonne-sur-Mer - Redon , 198 km

Sprintersvoer

Door Rutger Mooy

Olonne-sur-Mer

Farrar on the 4th of July!

We rekenden hier op snelle mannen en groene punten. Veel rekenden ook op Cavendish, maar die verloor zijn trein en werd vijfde. Winnaar werd - op zijn nationale feestdag - Amerikaan Tyler Farrar, die een lead-out van zowel Dean als geletruidrager Hushovd kende en zo Feillu en Rojas voorbleef. Thys en Walter kennen nu een minieme (want: groene) voorsprong op de rest van het veld, maar het staat nog dicht bij elkaar.









Uitslagen

	
1 Arie van Zoonen (Wieringerwaard) Tyler Farrar                  4.40.21 (42.376 km/h)	
  Chris Oomen (Tilburg) Tyler Farrar                                    	
  Cor van Loon (Baarn) Tyler Farrar                                     	
  Davy d'Hollander (Zele) Tyler Farrar                                  	
  Edwin Pelzer (Den Bosch) Tyler Farrar                                 	
  Henrico Pit (Arnhem) Tyler Farrar                                     	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Tyler Farrar                           	
  Jurriaan Rohde (Amsterdam) Tyler Farrar                               	
  Maartje Wijngaarden (Amsterdam) Tyler Farrar                          	
   Marcel Brummelaar (Goor) Tyler Farrar                                	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Tyler Farrar                            	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Tyler Farrar                      	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Tyler Farrar                               	
   Niels Teulings (Breda) Tyler Farrar                                  	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Tyler Farrar                             	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Tyler Farrar                             	
   Richard Gemser (Amsterdam) Tyler Farrar                              	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Tyler Farrar                           	
   Rosalie van der Lubbe (Utrecht) Tyler Farrar                         	
   Rutger Mooy (Utrecht) Tyler Farrar                                   	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Tyler Farrar                                	
   Thys de Jong (Britsum) Tyler Farrar                                  	
   Tonny Verhaar (Lith) Tyler Farrar                                    	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Tyler Farrar                          	
25 Koen Appelo (Enkhuizen) Jose Joaquin Rojas Gil                       	
26 An van Ravensteijn (Katwijk) Mark Cavendish                          	
   Andrew Leenen (Neer) Mark Cavendish                                  	
   Arjan Sloof (Barendrecht) Mark Cavendish                             	
   Bram Jansen (Eersel) Mark Cavendish                                  	
   Chantal Schellinck (Egem) Mark Cavendish                             	
   Charlotte Klaassen (Utrecht) Mark Cavendish                          	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Mark Cavendish                  	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Mark Cavendish                        	
   Harry Rood (Hoogkarspel) Mark Cavendish                              	
   Henri de Groot (Oss) Mark Cavendish                                  	
   Ingo Rigters (Mill) Mark Cavendish                                   	
   Jack Dorland (Koekange) Mark Cavendish                               	
   Jasper Jansen (Zutphen) Mark Cavendish                               	
   Jerry Struik (Amsterdam) Mark Cavendish                              	
   Larry Delaere  (Meulebeke) Mark Cavendish                            	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Mark Cavendish                             	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Mark Cavendish                      	
   Marc Verhaar (Oijen) Mark Cavendish                                  	
   Marcel Burger (Helleberg) Mark Cavendish                             	
   Peter Libbrecht (Harelbeke) Mark Cavendish                           	
   Peter Muilwijk (Arkel) Mark Cavendish                                	
   RenÚ Schulenberg (Haarlem) Mark Cavendish                            	
   Rinie van Koert (Noorden) Mark Cavendish                             	
   Rob Wiggers (Borne) Mark Cavendish                                   	
   Robin van Koert (Noorden) Mark Cavendish                             	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Mark Cavendish                           	
   Ruben Claes (Zarren) Mark Cavendish                                  	
   Ruud Schulte (Purmerend) Mark Cavendish                              	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Mark Cavendish                        	
   Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Mark Cavendish                            	
   Theo van Loon (Baarn) Mark Cavendish                                 	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Mark Cavendish                	
   Tim en David (Kortrijk) Mark Cavendish                               	
   Vincent Visscher (Elst) Mark Cavendish                               	
   Wil Gommans (Venray) Mark Cavendish                                  	
   Wim Callewaert (Roeselare) Mark Cavendish                            	
   Wim Melssen (Boxmeer) Mark Cavendish                                 	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch) Mark Cavendish                           	
64 Johan Stichelbaut (Avelgem) Thor Hushovd                             	
65 Berry Celie (Bleiswijk) Denis Galimzyanov                            	
66 Wendela den Besten (Arkel) Ben Swift                                 	
67 John de Regt (Waalwijk) Grega Bole                                   	
68 Andre Mous (Tilburg) Alessandro Petacchi                             	
   Els Verhaar (Oijen) Alessandro Petacchi                              	
   Gerda Neirynck (Oostende) Alessandro Petacchi                        	
   Leon Tap (Beuningen) Alessandro Petacchi                             	
   Loek van der Helm (Delft) Alessandro Petacchi                        	
   Peter Hulst (Utrecht) Alessandro Petacchi                            	
   Sjaak Verhaar (Lith) Alessandro Petacchi                             	
   Willem van der Klooster (Dordrecht) Alessandro Petacchi              	
76 Eric van Balkum (Haarlem) Tom Boonen                                 	
   Simon Koskamp (Dinxperlo) Tom Boonen                                 	
78 Wietske ten Berge (Helleberg) Francisco JosÚ Ventoso Alberdi     3.22	
79 Joris van de Meulenhof (Cuijk) ==XXX== (Geen voorspelling)       5.57	
   Stefan Coppen (Barneveld) ==XXX== (Geen voorspelling)            5.57	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Arie van Zoonen (Wieringerwaard) Tyler Farrar                       45	
  Chris Oomen (Tilburg) Tyler Farrar                                  45	
  Cor van Loon (Baarn) Tyler Farrar                                   45	
  Davy d'Hollander (Zele) Tyler Farrar                                45	
  Edwin Pelzer (Den Bosch) Tyler Farrar                               45	
  Henrico Pit (Arnhem) Tyler Farrar                                   45	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Tyler Farrar                         45	
  Jurriaan Rohde (Amsterdam) Tyler Farrar                             45	
  Maartje Wijngaarden (Amsterdam) Tyler Farrar                        45	
   Marcel Brummelaar (Goor) Tyler Farrar                              45	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Tyler Farrar                          45	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Tyler Farrar                    45	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Tyler Farrar                             45	
   Niels Teulings (Breda) Tyler Farrar                                45	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Tyler Farrar                           45	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Tyler Farrar                           45	
   Richard Gemser (Amsterdam) Tyler Farrar                            45	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Tyler Farrar                         45	
   Rosalie van der Lubbe (Utrecht) Tyler Farrar                       45	
   Rutger Mooy (Utrecht) Tyler Farrar                                 45	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Tyler Farrar                              45	
   Thys de Jong (Britsum) Tyler Farrar                                45	
   Tonny Verhaar (Lith) Tyler Farrar                                  45	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Tyler Farrar                        45	
25 Koen Appelo (Enkhuizen) Jose Joaquin Rojas Gil                     39	
26 An van Ravensteijn (Katwijk) Mark Cavendish                        22	
   Andrew Leenen (Neer) Mark Cavendish                                22	
   Arjan Sloof (Barendrecht) Mark Cavendish                           22	
   Bram Jansen (Eersel) Mark Cavendish                                22	
   Chantal Schellinck (Egem) Mark Cavendish                           22	
   Charlotte Klaassen (Utrecht) Mark Cavendish                        22	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Mark Cavendish                22	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Mark Cavendish                      22	
   Harry Rood (Hoogkarspel) Mark Cavendish                            22	
   Henri de Groot (Oss) Mark Cavendish                                22	
   Ingo Rigters (Mill) Mark Cavendish                                 22	
   Jack Dorland (Koekange) Mark Cavendish                             22	
   Jasper Jansen (Zutphen) Mark Cavendish                             22	
   Jerry Struik (Amsterdam) Mark Cavendish                            22	
   Larry Delaere  (Meulebeke) Mark Cavendish                          22	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Mark Cavendish                           22	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Mark Cavendish                    22	
   Marc Verhaar (Oijen) Mark Cavendish                                22	
   Marcel Burger (Helleberg) Mark Cavendish                           22	
   Peter Libbrecht (Harelbeke) Mark Cavendish                         22	
   Peter Muilwijk (Arkel) Mark Cavendish                              22	
   RenÚ Schulenberg (Haarlem) Mark Cavendish                          22	
   Rinie van Koert (Noorden) Mark Cavendish                           22	
   Rob Wiggers (Borne) Mark Cavendish                                 22	
   Robin van Koert (Noorden) Mark Cavendish                           22	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Mark Cavendish                         22	
   Ruben Claes (Zarren) Mark Cavendish                                22	
   Ruud Schulte (Purmerend) Mark Cavendish                            22	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Mark Cavendish                      22	
   Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Mark Cavendish                          22	
   Theo van Loon (Baarn) Mark Cavendish                               22	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Mark Cavendish              22	
   Tim en David (Kortrijk) Mark Cavendish                             22	
   Vincent Visscher (Elst) Mark Cavendish                             22	
   Wil Gommans (Venray) Mark Cavendish                                22	
   Wim Callewaert (Roeselare) Mark Cavendish                          22	
   Wim Melssen (Boxmeer) Mark Cavendish                               22	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch) Mark Cavendish                         22	
64 Johan Stichelbaut (Avelgem) Thor Hushovd                           20	
   Berry Celie (Bleiswijk) Denis Galimzyanov                          20	
66 Eric van Balkum (Haarlem) Tom Boonen                                8	
   Simon Koskamp (Dinxperlo) Tom Boonen                                8	
 	
Bergen	
 	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Thys de Jong (Britsum)                                         9.46.40 (42.188 km/h)	
  Walter van der Helm (Nootdorp)                                        	
3 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                                  	
  Henri de Groot (Oss)                                                  	
  Marcel Burger (Helleberg)                                             	
  Vincent Visscher (Elst)                                               	
7 Loek van der Helm (Delft)                                             	
8 Ingo Rigters (Mill)                                               0.01	
9 Andre Mous (Tilburg)                                                  	
10 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                       0.04	
11 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                     	
12 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                          	
13 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                         0.05	
14 Arjan Sloof (Barendrecht)                                            	
   Larry Delaere  (Meulebeke)                                           	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                               	
   Rinie van Koert (Noorden)                                            	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                             	
   Wil Gommans (Venray)                                                 	
20 Arie van Zoonen (Wieringerwaard)                                 0.06	
21 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                            	
22 Bram Jansen (Eersel)                                                 	
23 Ruben Claes (Zarren)                                                 	
24 Chantal Schellinck (Egem)                                            	
   Charlotte Klaassen (Utrecht)                                         	
   Robin van Koert (Noorden)                                            	
27 Eric van Balkum (Haarlem)                                            	
28 Els Verhaar (Oijen)                                                  	
29 Sander en Martijn (Rennerveen)                                   0.07	
30 Rosalie van der Lubbe (Utrecht)                                      	
31 Martijn Wessels (Amstelveen)                                     0.10	
   Niels Teulings (Breda)                                               	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                          	
   Tonny Verhaar (Lith)                                                 	
35 Henrico Pit (Arnhem)                                                 	
   Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                      	
   Richard Gemser (Amsterdam)                                           	
38 Andrew Leenen (Neer)                                                 	
   Hans Scheermeijer (Assendelft)                                       	
   Jack Dorland (Koekange)                                              	
   Marc Verhaar (Oijen)                                                 	
   Tim en David (Kortrijk)                                              	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                           	
   Wim Melssen (Boxmeer)                                                	
45 Peter Hulst (Utrecht)                                                	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                                 	
47 John de Regt (Waalwijk)                                              	
48 An van Ravensteijn (Katwijk)                                         	
49 Gerda Neirynck (Oostende)                                            	
50 Jasper Jansen (Zutphen)                                          0.11	
51 Thijs Dirkx (Maastricht)                                             	
52 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                   	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                          	
54 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                           	
55 Davy d'Hollander (Zele)                                          0.16	
56 Luca de Keijzer (Wijchen)                                            	
57 Cor van Loon (Baarn)                                                 	
58 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                       	
59 Leon Tap (Beuningen)                                                 	
60 Wendela den Besten (Arkel)                                           	
61 RenÚ Schulenberg (Haarlem)                                       0.21	
62 Jerry Struik (Amsterdam)                                         0.23	
63 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                      1.07	
64 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                      1.53	
65 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                            	
66 Theo van Loon (Baarn)                                            1.55	
67 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                      2.21	
68 Rutger Mooy (Utrecht)                                            3.08	
69 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                               	
70 Willem van der Klooster (Dordrecht)                              4.37	
71 Wietske ten Berge (Helleberg)                                    4.46	
72 Chris Oomen (Tilburg)                                            5.59	
   Marcel Brummelaar (Goor)                                             	
74 Koen Appelo (Enkhuizen)                                              	
75 Harry Rood (Hoogkarspel)                                             	
   Rob Wiggers (Borne)                                                  	
77 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                   6.01	
78 Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                    6.05	
79 Berry Celie (Bleiswijk)                                              	
80 Stefan Coppen (Barneveld)                                       12.02	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Chris Oomen (Tilburg)                                               90	
  Edwin Pelzer (Den Bosch)                                            90	
  Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          90	
  Marcel Brummelaar (Goor)                                            90	
  Martijn Wessels (Amstelveen)                                        90	
  Niels Teulings (Breda)                                              90	
  Norman Vanoverbeke (Pittem)                                         90	
  Rutger Mooy (Utrecht)                                               90	
  Thys de Jong (Britsum)                                              90	
   Tonny Verhaar (Lith)                                               90	
   Walter van der Helm (Nootdorp)                                     90	
12 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            84	
13 Arie van Zoonen (Wieringerwaard)                                   75	
   Davy d'Hollander (Zele)                                            75	
   Henrico Pit (Arnhem)                                               75	
   Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                    75	
   Richard Gemser (Amsterdam)                                         75	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                      75	
19 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                          71	
20 Andrew Leenen (Neer)                                               67	
   Arjan Sloof (Barendrecht)                                          67	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                               67	
   Hans Scheermeijer (Assendelft)                                     67	
   Harry Rood (Hoogkarspel)                                           67	
   Henri de Groot (Oss)                                               67	
   Ingo Rigters (Mill)                                                67	
   Jack Dorland (Koekange)                                            67	
   Jerry Struik (Amsterdam)                                           67	
   Larry Delaere  (Meulebeke)                                         67	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                   67	
   Marc Verhaar (Oijen)                                               67	
   Marcel Burger (Helleberg)                                          67	
   Peter Libbrecht (Harelbeke)                                        67	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                             67	
   RenÚ Schulenberg (Haarlem)                                         67	
   Rinie van Koert (Noorden)                                          67	
   Rob Wiggers (Borne)                                                67	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                           67	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             67	
   Tim en David (Kortrijk)                                            67	
   Vincent Visscher (Elst)                                            67	
   Wil Gommans (Venray)                                               67	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                         67	
   Wim Melssen (Boxmeer)                                              67	
45 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                        65	
46 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                          53	
47 Bram Jansen (Eersel)                                               52	
   Jasper Jansen (Zutphen)                                            52	
   Luca de Keijzer (Wijchen)                                          52	
50 Cor van Loon (Baarn)                                               51	
51 Thijs Dirkx (Maastricht)                                           49	
52 Ruben Claes (Zarren)                                               48	
   Sander en Martijn (Rennerveen)                                     48	
54 Rosalie van der Lubbe (Utrecht)                                    47	
55 Andre Mous (Tilburg)                                               45	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     45	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                     45	
   Loek van der Helm (Delft)                                          45	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 45	
   Peter Hulst (Utrecht)                                              45	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                        45	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               45	
63 Leon Tap (Beuningen)                                               30	
   Stefan Coppen (Barneveld)                                          30	
65 John de Regt (Waalwijk)                                            26	
66 An van Ravensteijn (Katwijk)                                       22	
   Chantal Schellinck (Egem)                                          22	
   Charlotte Klaassen (Utrecht)                                       22	
   Robin van Koert (Noorden)                                          22	
   Ronald Meulenberg (Zutphen)                                        22	
   Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                         22	
   Theo van Loon (Baarn)                                              22	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                        22	
74 Berry Celie (Bleiswijk)                                            20	
75 Eric van Balkum (Haarlem)                                           8	
 	
Bergklassement	
 	
1 Andre Mous (Tilburg)                                                 1	
  Andrew Leenen (Neer)                                                 1	
  Arjan Sloof (Barendrecht)                                            1	
  Chris Oomen (Tilburg)                                                1	
  Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                                 1	
  Edwin Pelzer (Den Bosch)                                             1	
  Hans Scheermeijer (Assendelft)                                       1	
  Harry Rood (Hoogkarspel)                                             1	
  Henri de Groot (Oss)                                                 1	
   Ingo Rigters (Mill)                                                 1	
   Jack Dorland (Koekange)                                             1	
   Jerry Struik (Amsterdam)                                            1	
   Johan Stichelbaut (Avelgem)                                         1	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                      1	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          1	
   Koen Appelo (Enkhuizen)                                             1	
   Larry Delaere  (Meulebeke)                                          1	
   Loek van der Helm (Delft)                                           1	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                    1	
   Marc Verhaar (Oijen)                                                1	
   Marcel Brummelaar (Goor)                                            1	
   Marcel Burger (Helleberg)                                           1	
   Martijn Wessels (Amstelveen)                                        1	
   Niels Teulings (Breda)                                              1	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                         1	
   Peter Hulst (Utrecht)                                               1	
   Peter Libbrecht (Harelbeke)                                         1	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                              1	
   RenÚ Schulenberg (Haarlem)                                          1	
   Rinie van Koert (Noorden)                                           1	
   Rob Wiggers (Borne)                                                 1	
   Rutger Mooy (Utrecht)                                               1	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                            1	
   Simon Koskamp (Dinxperlo)                                           1	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                                1	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                              1	
   Thys de Jong (Britsum)                                              1	
   Tim en David (Kortrijk)                                             1	
   Tonny Verhaar (Lith)                                                1	
   Vincent Visscher (Elst)                                             1	
   Walter van der Helm (Nootdorp)                                      1	
   Wil Gommans (Venray)                                                1	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                          1	
   Wim Melssen (Boxmeer)                                               1	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Thys de Jong (Britsum)                                               3	
  Walter van der Helm (Nootdorp)                                       3	
3 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          12	
4 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                            15	
5 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                                22	
  Henri de Groot (Oss)                                                22	
  Marcel Burger (Helleberg)                                           22	
  Vincent Visscher (Elst)                                             22	
9 Ingo Rigters (Mill)                                                 29	
10 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                   31	
11 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       33	
   Niels Teulings (Breda)                                             33	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        33	
   Tonny Verhaar (Lith)                                               33	
15 Arjan Sloof (Barendrecht)                                          34	
   Larry Delaere  (Meulebeke)                                         34	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                             34	
   Rinie van Koert (Noorden)                                          34	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                           34	
   Wil Gommans (Venray)                                               34	
21 Andrew Leenen (Neer)                                               52	
   Hans Scheermeijer (Assendelft)                                     52	
   Jack Dorland (Koekange)                                            52	
   Marc Verhaar (Oijen)                                               52	
   Tim en David (Kortrijk)                                            52	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                         52	
   Wim Melssen (Boxmeer)                                              52	
28 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                        56	
29 Loek van der Helm (Delft)                                          57	
30 Andre Mous (Tilburg)                                               64	
31 Rutger Mooy (Utrecht)                                              70	
32 Chris Oomen (Tilburg)                                              74	
   Marcel Brummelaar (Goor)                                           74	
34 RenÚ Schulenberg (Haarlem)                                         82	
35 Jerry Struik (Amsterdam)                                           83	
36 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            85	
   Peter Libbrecht (Harelbeke)                                        85	
38 Peter Hulst (Utrecht)                                              87	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               87	
40 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             89	
41 Harry Rood (Hoogkarspel)                                           93	
   Rob Wiggers (Borne)                                                93	
43 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                         111	
44 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                    133	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 3)                                   9.46.40 (42.188 km/h)	
  Thys de Jong (Britsum)                                                	
3 Thor Hushovd (Nor)                                                0.06