Home

Tour de France

Frankrijk, 2-24 juli 2011

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 18 - do 21 juli : Pinerolo - Galibier Serre-Chevalier (finish bergop) , 200.5 km

Driemaal HC. Hoera!

Door Rutger Mooy

De Galibier

Andy's Aanval

Daar! De Koninginnerit. Dan eindelijk. Een mooie gelegenheid een aanval te doen op de gele trui? Nee, die lijkt nu uit het zicht van iedereen behalve Peter te zijn verdwenen. Walter moet twee minuten prijsgeven en ook de nabije rest weet met Andy Schleck, etappewinnaar, niet te profiteren. Peter pakt ook nog eens de bergtrui mee, trekt de combi-trui aan en ziet ook de groene trui naderbij komen. Daar staan Norman en Niels nu gezamenlijk aan de leiding.









Uitslagen

	
1 Chris Oomen (Tilburg) Andy Schleck                             6.07.56 (32.696 km/h)	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Andy Schleck                           	
  Joris van de Meulenhof (Cuijk) Andy Schleck                           	
  Niels Tamboer (Dinxperlo) Andy Schleck                                	
  Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Andy Schleck                               	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Andy Schleck                   	
  Wendela den Besten (Arkel) Andy Schleck                               	
  Yvonne Flokstra (Den Bosch) Andy Schleck                              	
9 Andre Mous (Tilburg) Fršnk Schleck                                2.07	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Fršnk Schleck                         	
   Henri de Groot (Oss) Fršnk Schleck                                   	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Fršnk Schleck                             	
   Larry Delaere  (Meulebeke) Fršnk Schleck                             	
   Maartje Wijngaarden (Amsterdam) Fršnk Schleck                        	
   Peter Muilwijk (Arkel) Fršnk Schleck                                 	
   Rinie van Koert (Noorden) Fršnk Schleck                              	
   Simon Koskamp (Dinxperlo) Fršnk Schleck                              	
18 John de Regt (Waalwijk) Cadel Evans                              2.15	
   Richard Gemser (Amsterdam) Cadel Evans                               	
   Robin van Koert (Noorden) Cadel Evans                                	
21 Loek van der Helm (Delft) Ivan Basso                             2.18	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Ivan Basso                             	
   Wil Gommans (Venray) Ivan Basso                                      	
24 Rob Wiggers (Borne) Damiano Cunego                               2.33	
25 Harry Rood (Hoogkarspel) Thomas Danielson                        3.25	
26 An van Ravensteijn (Katwijk) Jelle Vanendert                     3.50	
   Andrew Leenen (Neer) Jelle Vanendert                                 	
   Eric van Balkum (Haarlem) Jelle Vanendert                            	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Jelle Vanendert                            	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Jelle Vanendert                          	
31 Arie van Zoonen (Wieringerwaard) Alberto Contador Velasco            	
   Chantal Schellinck (Egem) Alberto Contador Velasco                   	
   Cor van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                        	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Alberto Contador Velasco        	
   Edwin Pelzer (Den Bosch) Alberto Contador Velasco                    	
   Gerda Neirynck (Oostende) Alberto Contador Velasco                   	
   Henrico Pit (Arnhem) Alberto Contador Velasco                        	
   Jack Dorland (Koekange) Alberto Contador Velasco                     	
   Jasper Jansen (Zutphen) Alberto Contador Velasco                     	
   Leon Tap (Beuningen) Alberto Contador Velasco                        	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Alberto Contador Velasco            	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Alberto Contador Velasco                	
   Niels Teulings (Breda) Alberto Contador Velasco                      	
   Ruud Schulte (Purmerend) Alberto Contador Velasco                    	
   Sjaak Verhaar (Lith) Alberto Contador Velasco                        	
   Theo van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                       	
   Thys de Jong (Britsum) Alberto Contador Velasco                      	
   Tonny Verhaar (Lith) Alberto Contador Velasco                        	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Alberto Contador Velasco              	
   Willem van der Klooster (Dordrecht) Alberto Contador Velasco         	
51 Marcel Brummelaar (Goor) Hubert Dupont                           4.07	
52 Bram Jansen (Eersel) Samuel SŠnchez Gonzalez                     4.42	
   Ingo Rigters (Mill) Samuel SŠnchez Gonzalez                          	
   Jerry Struik (Amsterdam) Samuel SŠnchez Gonzalez                     	
   Peter Libbrecht (Harelbeke) Samuel SŠnchez Gonzalez                  	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Samuel SŠnchez Gonzalez                  	
   Rutger Mooy (Utrecht) Samuel SŠnchez Gonzalez                        	
   Wim Callewaert (Roeselare) Samuel SŠnchez Gonzalez                   	
59 Davy d'Hollander (Zele) Nicolas Roche                            4.58	
60 Johan Stichelbaut (Avelgem) Robert Gesink                        5.35	
   Thijs Dirkx (Maastricht) Robert Gesink                               	
62 Marcel Burger (Helleberg) Christophe Riblon                     14.20	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Christophe Riblon                     	
64 Rosalie van der Lubbe (Utrecht) Imanol Erviti Ollo              20.29	
65 Charlotte Klaassen (Utrecht) Pablo Urtasun Perez                31.10	
66 Peter Hulst (Utrecht) Roman Kreuziger                           31.17	
67 Koen Appelo (Enkhuizen) Tony Martin                             35.40	
68 Arjan Sloof (Barendrecht) Yohann GŤne                                	
69 Els Verhaar (Oijen) ==XXX== (Geen voorspelling)                      	
   Marc Verhaar (Oijen) ==XXX== (Geen voorspelling)                     	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) ==XXX== (Geen voorspelling)       	
   Ruben Claeys (Zarren) ==XXX== (Geen voorspelling)                    	
   Vincent Visscher (Elst) ==XXX== (Geen voorspelling)                  	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Chris Oomen (Tilburg) Andy Schleck                                  20	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Andy Schleck                         20	
  Joris van de Meulenhof (Cuijk) Andy Schleck                         20	
  Niels Tamboer (Dinxperlo) Andy Schleck                              20	
  Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Andy Schleck                             20	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Andy Schleck                 20	
  Wendela den Besten (Arkel) Andy Schleck                             20	
  Yvonne Flokstra (Den Bosch) Andy Schleck                            20	
9 Andre Mous (Tilburg) Fršnk Schleck                                  17	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Fršnk Schleck                       17	
   Henri de Groot (Oss) Fršnk Schleck                                 17	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Fršnk Schleck                           17	
   Larry Delaere  (Meulebeke) Fršnk Schleck                           17	
   Maartje Wijngaarden (Amsterdam) Fršnk Schleck                      17	
   Peter Muilwijk (Arkel) Fršnk Schleck                               17	
   Rinie van Koert (Noorden) Fršnk Schleck                            17	
   Simon Koskamp (Dinxperlo) Fršnk Schleck                            17	
18 John de Regt (Waalwijk) Cadel Evans                                15	
   Richard Gemser (Amsterdam) Cadel Evans                             15	
   Robin van Koert (Noorden) Cadel Evans                              15	
21 Loek van der Helm (Delft) Ivan Basso                               13	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Ivan Basso                           13	
   Wil Gommans (Venray) Ivan Basso                                    13	
24 Rob Wiggers (Borne) Damiano Cunego                                  9	
25 Rosalie van der Lubbe (Utrecht) Imanol Erviti Ollo                  8	
26 Harry Rood (Hoogkarspel) Thomas Danielson                           7	
27 Charlotte Klaassen (Utrecht) Pablo Urtasun Perez                    4	
28 An van Ravensteijn (Katwijk) Jelle Vanendert                        2	
   Andrew Leenen (Neer) Jelle Vanendert                                2	
   Eric van Balkum (Haarlem) Jelle Vanendert                           2	
   Luca de Keijzer (Wijchen) Jelle Vanendert                           2	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Jelle Vanendert                         2	
33 Arie van Zoonen (Wieringerwaard) Alberto Contador Velasco           1	
   Chantal Schellinck (Egem) Alberto Contador Velasco                  1	
   Cor van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                       1	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Alberto Contador Velasco       1	
   Edwin Pelzer (Den Bosch) Alberto Contador Velasco                   1	
   Gerda Neirynck (Oostende) Alberto Contador Velasco                  1	
   Henrico Pit (Arnhem) Alberto Contador Velasco                       1	
   Jack Dorland (Koekange) Alberto Contador Velasco                    1	
   Jasper Jansen (Zutphen) Alberto Contador Velasco                    1	
   Leon Tap (Beuningen) Alberto Contador Velasco                       1	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Alberto Contador Velasco           1	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Alberto Contador Velasco               1	
   Niels Teulings (Breda) Alberto Contador Velasco                     1	
   Ruud Schulte (Purmerend) Alberto Contador Velasco                   1	
   Sjaak Verhaar (Lith) Alberto Contador Velasco                       1	
   Theo van Loon (Baarn) Alberto Contador Velasco                      1	
   Thys de Jong (Britsum) Alberto Contador Velasco                     1	
   Tonny Verhaar (Lith) Alberto Contador Velasco                       1	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Alberto Contador Velasco             1	
   Willem van der Klooster (Dordrecht) Alberto Contador Velasco        1	
   Davy d'Hollander (Zele) Nicolas Roche                               1	
 	
Bergen	
 	
1 Chris Oomen (Tilburg) Andy Schleck                                  42	
  Hubert Goetschalckx (Turnhout) Andy Schleck                         42	
  Joris van de Meulenhof (Cuijk) Andy Schleck                         42	
  Niels Tamboer (Dinxperlo) Andy Schleck                              42	
  Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Andy Schleck                             42	
  Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Andy Schleck                 42	
  Wendela den Besten (Arkel) Andy Schleck                             42	
  Yvonne Flokstra (Den Bosch) Andy Schleck                            42	
9 Andre Mous (Tilburg) Fršnk Schleck                                  32	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Fršnk Schleck                       32	
   Henri de Groot (Oss) Fršnk Schleck                                 32	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Fršnk Schleck                           32	
   Larry Delaere  (Meulebeke) Fršnk Schleck                           32	
   Maartje Wijngaarden (Amsterdam) Fršnk Schleck                      32	
   Peter Muilwijk (Arkel) Fršnk Schleck                               32	
   Rinie van Koert (Noorden) Fršnk Schleck                            32	
   Simon Koskamp (Dinxperlo) Fršnk Schleck                            32	
18 John de Regt (Waalwijk) Cadel Evans                                24	
   Richard Gemser (Amsterdam) Cadel Evans                             24	
   Robin van Koert (Noorden) Cadel Evans                              24	
21 Loek van der Helm (Delft) Ivan Basso                               16	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Ivan Basso                           16	
   Wil Gommans (Venray) Ivan Basso                                    16	
   Davy d'Hollander (Zele) Nicolas Roche                              16	
25 Charlotte Klaassen (Utrecht) Pablo Urtasun Perez                    4	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Peter Muilwijk (Arkel)                                        79.27.10 (40.062 km/h)	
2 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    2.16	
3 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                       6.03	
4 Niels Teulings (Breda)                                            6.40	
5 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                  8.06	
6 Rinie van Koert (Noorden)                                         8.19	
7 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                    8.35	
8 Richard Gemser (Amsterdam)                                        8.58	
9 Leon Tap (Beuningen)                                              9.43	
10 Robin van Koert (Noorden)                                       10.22	
11 Ruud Schulte (Purmerend)                                        10.58	
12 Henrico Pit (Arnhem)                                            11.18	
13 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                     12.15	
14 Eric van Balkum (Haarlem)                                       13.13	
15 Andrew Leenen (Neer)                                            13.21	
16 Sjaak Verhaar (Lith)                                            13.33	
17 Thijs Dirkx (Maastricht)                                        13.52	
18 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                      14.06	
19 An van Ravensteijn (Katwijk)                                    14.42	
20 Jack Dorland (Koekange)                                         15.08	
21 Cor van Loon (Baarn)                                            16.18	
22 Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                 17.34	
23 John de Regt (Waalwijk)                                         17.52	
24 Marcel Brummelaar (Goor)                                        18.44	
25 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                       18.53	
26 Chantal Schellinck (Egem)                                       21.06	
27 Rutger Mooy (Utrecht)                                           21.15	
28 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                            23.58	
29 Wim Callewaert (Roeselare)                                      24.00	
30 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                  26.39	
31 Loek van der Helm (Delft)                                       27.34	
32 Thys de Jong (Britsum)                                          27.46	
33 Chris Oomen (Tilburg)                                           29.19	
34 Wil Gommans (Venray)                                            29.22	
35 Jasper Jansen (Zutphen)                                         29.25	
36 Theo van Loon (Baarn)                                           32.08	
37 Jerry Struik (Amsterdam)                                        32.54	
38 Wendela den Besten (Arkel)                                      34.57	
39 Arie van Zoonen (Wieringerwaard)                                35.57	
40 Henri de Groot (Oss)                                            36.00	
41 Gerda Neirynck (Oostende)                                       36.49	
42 Rob Wiggers (Borne)                                             37.07	
43 Davy d'Hollander (Zele)                                         37.15	
44 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                          37.58	
45 Pieter Andringa (Amsterdam)                                     38.06	
46 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                  39.35	
47 Bram Jansen (Eersel)                                            40.29	
48 Martijn Wessels (Amstelveen)                                    41.14	
49 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                      41.49	
50 Tonny Verhaar (Lith)                                            43.03	
51 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                        43.31	
52 Koen Appelo (Enkhuizen)                                         48.43	
53 Luca de Keijzer (Wijchen)                                       50.18	
54 Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                   50.24	
55 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                     52.15	
56 Larry Delaere  (Meulebeke)                                      52.39	
57 Andre Mous (Tilburg)                                            55.20	
58 Peter Hulst (Utrecht)                                         1.00.11	
59 Ingo Rigters (Mill)                                           1.02.00	
60 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                   1.02.06	
61 Marc Verhaar (Oijen)                                          1.07.35	
62 Vincent Visscher (Elst)                                       1.08.12	
63 Els Verhaar (Oijen)                                           1.15.19	
64 Harry Rood (Hoogkarspel)                                      1.16.16	
65 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                  1.17.29	
66 Willem van der Klooster (Dordrecht)                           1.17.42	
67 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                     1.18.20	
68 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                            1.21.58	
69 Rosalie van der Lubbe (Utrecht)                               1.26.21	
70 Sander en Martijn (Rennerveen)                                1.34.12	
71 Ruben Claeys (Zarren)                                         1.55.56	
72 Marcel Burger (Helleberg)                                     1.57.09	
73 Arjan Sloof (Barendrecht)                                     2.15.17	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Niels Teulings (Breda)                                             389	
  Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        389	
3 Peter Muilwijk (Arkel)                                             380	
4 Jerry Struik (Amsterdam)                                           372	
5 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                           362	
6 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                          353	
7 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            346	
8 Rutger Mooy (Utrecht)                                              324	
9 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       321	
10 Tonny Verhaar (Lith)                                              317	
11 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    310	
12 Andrew Leenen (Neer)                                              308	
   Chris Oomen (Tilburg)                                             308	
14 Marcel Brummelaar (Goor)                                          303	
15 Cor van Loon (Baarn)                                              301	
16 Jasper Jansen (Zutphen)                                           291	
17 Thys de Jong (Britsum)                                            290	
18 Pieter Andringa (Amsterdam)                                       283	
19 Henrico Pit (Arnhem)                                              282	
20 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                    281	
21 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                  276	
22 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    271	
23 Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                     270	
24 Davy d'Hollander (Zele)                                           268	
25 Vincent Visscher (Elst)                                           264	
26 Arie van Zoonen (Wieringerwaard)                                  263	
27 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                       262	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                              262	
29 Thijs Dirkx (Maastricht)                                          256	
30 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        255	
31 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                        254	
32 Leon Tap (Beuningen)                                              249	
33 Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                   248	
34 Wim Callewaert (Roeselare)                                        246	
35 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                    240	
36 Richard Gemser (Amsterdam)                                        239	
37 Ruud Schulte (Purmerend)                                          234	
38 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                         232	
39 Jack Dorland (Koekange)                                           227	
40 Wil Gommans (Venray)                                              226	
41 Marc Verhaar (Oijen)                                              225	
42 Henri de Groot (Oss)                                              221	
43 Luca de Keijzer (Wijchen)                                         220	
44 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                              216	
45 Robin van Koert (Noorden)                                         212	
46 Loek van der Helm (Delft)                                         209	
47 An van Ravensteijn (Katwijk)                                      206	
48 Gerda Neirynck (Oostende)                                         205	
   Ingo Rigters (Mill)                                               205	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            205	
51 Larry Delaere  (Meulebeke)                                        204	
52 Peter Hulst (Utrecht)                                             203	
53 Arjan Sloof (Barendrecht)                                         202	
   Eric van Balkum (Haarlem)                                         202	
55 Bram Jansen (Eersel)                                              198	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                198	
57 Chantal Schellinck (Egem)                                         193	
   Charlotte Klaassen (Utrecht)                                      193	
59 Ruben Claeys (Zarren)                                             185	
60 John de Regt (Waalwijk)                                           183	
   Rob Wiggers (Borne)                                               183	
62 Rinie van Koert (Noorden)                                         181	
63 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                       177	
64 Marcel Burger (Helleberg)                                         176	
65 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       166	
66 Rosalie van der Lubbe (Utrecht)                                   164	
67 Willem van der Klooster (Dordrecht)                               163	
68 Andre Mous (Tilburg)                                              160	
69 Wendela den Besten (Arkel)                                        158	
70 Theo van Loon (Baarn)                                             144	
71 Sander en Martijn (Rennerveen)                                    140	
72 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          131	
73 Els Verhaar (Oijen)                                               100	
 	
Bergklassement	
 	
1 Peter Muilwijk (Arkel)                                              88	
2 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                    85	
3 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           84	
4 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                           82	
  Wendela den Besten (Arkel)                                          82	
6 Jerry Struik (Amsterdam)                                            78	
7 Henri de Groot (Oss)                                                77	
8 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                         76	
9 Eric van Balkum (Haarlem)                                           74	
10 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                     73	
11 Walter van der Helm (Nootdorp)                                     67	
12 Peter Hulst (Utrecht)                                              65	
13 Davy d'Hollander (Zele)                                            64	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                      64	
15 Andrew Leenen (Neer)                                               63	
16 Marcel Burger (Helleberg)                                          61	
   Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                         61	
18 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                     59	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                             59	
20 Bram Jansen (Eersel)                                               58	
21 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                         57	
22 Thijs Dirkx (Maastricht)                                           56	
23 Robin van Koert (Noorden)                                          52	
24 Tonny Verhaar (Lith)                                               51	
25 Theo van Loon (Baarn)                                              48	
26 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     45	
27 Chris Oomen (Tilburg)                                              43	
   Wil Gommans (Venray)                                               43	
29 Andre Mous (Tilburg)                                               42	
   Gerda Neirynck (Oostende)                                          42	
   Rob Wiggers (Borne)                                                42	
32 Niels Teulings (Breda)                                             41	
33 Chantal Schellinck (Egem)                                          40	
   Leon Tap (Beuningen)                                               40	
35 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            39	
36 Larry Delaere  (Meulebeke)                                         37	
   Rinie van Koert (Noorden)                                          37	
38 Jasper Jansen (Zutphen)                                            34	
39 Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                    32	
   Marcel Brummelaar (Goor)                                           32	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                         32	
42 Loek van der Helm (Delft)                                          25	
   Marc Verhaar (Oijen)                                               25	
44 Ingo Rigters (Mill)                                                24	
   John de Regt (Waalwijk)                                            24	
   Richard Gemser (Amsterdam)                                         24	
47 Henrico Pit (Arnhem)                                               23	
48 Sjaak Verhaar (Lith)                                               21	
49 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 18	
50 Rutger Mooy (Utrecht)                                              17	
51 Jack Dorland (Koekange)                                            14	
52 Martijn Wessels (Amstelveen)                                        8	
   Peter Libbrecht (Harelbeke)                                         8	
54 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                        7	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                                7	
   Thys de Jong (Britsum)                                              7	
57 Arjan Sloof (Barendrecht)                                           6	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                         6	
59 Harry Rood (Hoogkarspel)                                            5	
   Willem van der Klooster (Dordrecht)                                 5	
61 Cor van Loon (Baarn)                                                4	
   Els Verhaar (Oijen)                                                 4	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                            4	
   Sander en Martijn (Rennerveen)                                      4	
   Vincent Visscher (Elst)                                             4	
66 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                            3	
67 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                         1	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Peter Muilwijk (Arkel)                                               5	
2 Walter van der Helm (Nootdorp)                                      24	
3 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                    28	
4 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           34	
5 Niels Teulings (Breda)                                              37	
6 Andrew Leenen (Neer)                                                42	
7 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                      45	
8 Jerry Struik (Amsterdam)                                            47	
9 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                         61	
10 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                         65	
11 Thijs Dirkx (Maastricht)                                           68	
12 Chris Oomen (Tilburg)                                              72	
13 Leon Tap (Beuningen)                                               74	
14 Eric van Balkum (Haarlem)                                          76	
15 Marcel Brummelaar (Goor)                                           77	
16 Henrico Pit (Arnhem)                                               78	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                     78	
   Robin van Koert (Noorden)                                          78	
19 Davy d'Hollander (Zele)                                            80	
20 Tonny Verhaar (Lith)                                               84	
21 Rutger Mooy (Utrecht)                                              85	
22 Richard Gemser (Amsterdam)                                         88	
23 Henri de Groot (Oss)                                               89	
   Jasper Jansen (Zutphen)                                            89	
25 Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                      90	
26 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                     91	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               91	
28 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                        92	
29 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            94	
   Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                    94	
31 Cor van Loon (Baarn)                                               97	
32 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        100	
33 Wil Gommans (Venray)                                              101	
34 Wim Callewaert (Roeselare)                                        102	
35 Thys de Jong (Britsum)                                            103	
36 Rinie van Koert (Noorden)                                         104	
37 Martijn Wessels (Amstelveen)                                      109	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                          109	
   Simon Koskamp (Dinxperlo)                                         109	
40 Jack Dorland (Koekange)                                           110	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            110	
42 Wendela den Besten (Arkel)                                        111	
43 Chantal Schellinck (Egem)                                         116	
44 Gerda Neirynck (Oostende)                                         118	
45 Loek van der Helm (Delft)                                         119	
46 Bram Jansen (Eersel)                                              122	
   Edwin Pelzer (Den Bosch)                                          122	
   Peter Hulst (Utrecht)                                             122	
49 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                              126	
50 John de Regt (Waalwijk)                                           127	
51 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       128	
52 Rob Wiggers (Borne)                                               131	
   Theo van Loon (Baarn)                                             131	
54 Larry Delaere  (Meulebeke)                                        143	
55 Marc Verhaar (Oijen)                                              144	
56 Vincent Visscher (Elst)                                           148	
57 Ingo Rigters (Mill)                                               151	
58 Marcel Burger (Helleberg)                                         152	
59 Andre Mous (Tilburg)                                              154	
60 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                172	
61 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                      176	
62 Arjan Sloof (Barendrecht)                                         183	
63 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                       190	
64 Willem van der Klooster (Dordrecht)                               192	
65 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          195	
66 Els Verhaar (Oijen)                                               197	
67 Sander en Martijn (Rennerveen)                                    202	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 18)                                 79.10.58 (40.198 km/h)	
2 Peter Muilwijk (Arkel)                                           16.12	
3 Thomas Voeckler (Fra)                                            23.08