Home

Tour de France

Frankrijk, 2-24 juli 2011

Index    Overzicht     Voorspel     Vorige Etappe     Volgende Etappe

Etappe 12 - do 14 juli : Cugnaux - Luz-Ardiden (finish bergop) , 211 km

De bergen

Door Rutger Mooy

Luz-Ardiden

Sanchez de beste!

Zo. Eindelijk vuurwerk. De favorieten blijven dicht bij elkaar, maar Alberto C. verliest zowaar een klein beetje tijd op de rest van de kopmannen. Degenen met F.Schleck en vooral Sanchez deden goede zaken in het algemeen klassement. Peter Muilwijk houdt ook zijn 5 seconden voorsprong op Niels Teulings. Voor het eerst worden de vier truien door vier verschillende deelnemers gedragen. Spannend!









Uitslagen

	
1 Eric van Balkum (Haarlem) Samuel SŠnchez Gonzalez              6.01.15 (35.045 km/h)	
  Henri de Groot (Oss) Samuel SŠnchez Gonzalez                          	
  Leon Tap (Beuningen) Samuel SŠnchez Gonzalez                          	
  Simon Koskamp (Dinxperlo) Samuel SŠnchez Gonzalez                     	
  Thijs Dirkx (Maastricht) Samuel SŠnchez Gonzalez                      	
6 Andrew Leenen (Neer) Fršnk Schleck                                0.10	
  Davy d'Hollander (Zele) Fršnk Schleck                                 	
  Gerda Neirynck (Oostende) Fršnk Schleck                               	
  Jasper Jansen (Zutphen) Fršnk Schleck                                 	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk) Fršnk Schleck                         	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Fršnk Schleck                       	
   Marcel Brummelaar (Goor) Fršnk Schleck                               	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Fršnk Schleck                              	
   Peter Hulst (Utrecht) Fršnk Schleck                                  	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Fršnk Schleck                          	
   Robin van Koert (Noorden) Fršnk Schleck                              	
   Theo van Loon (Baarn) Fršnk Schleck                                  	
   Tonny Verhaar (Lith) Fršnk Schleck                                   	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Fršnk Schleck                         	
20 Rob Wiggers (Borne) Ivan Basso                                   0.30	
21 Loek van der Helm (Delft) Cadel Evans                                	
22 Cor van Loon (Baarn) Andy Schleck                                    	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Andy Schleck                    	
   Els Verhaar (Oijen) Andy Schleck                                     	
   Henrico Pit (Arnhem) Andy Schleck                                    	
   Jack Dorland (Koekange) Andy Schleck                                 	
   Koen Appelo (Enkhuizen) Andy Schleck                                 	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Andy Schleck                            	
   Niels Teulings (Breda) Andy Schleck                                  	
   Peter Muilwijk (Arkel) Andy Schleck                                  	
   Rinie van Koert (Noorden) Andy Schleck                               	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Andy Schleck                             	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Andy Schleck                          	
   Sjaak Verhaar (Lith) Andy Schleck                                    	
   Thys de Jong (Britsum) Andy Schleck                                  	
36 Andre Mous (Tilburg) Damiano Cunego                              0.35	
37 An van Ravensteijn (Katwijk) Alberto Contador Velasco            0.43	
   Chris Oomen (Tilburg) Alberto Contador Velasco                       	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Alberto Contador Velasco              	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout) Alberto Contador Velasco              	
   Jerry Struik (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                    	
   Johan Stichelbaut (Avelgem) Alberto Contador Velasco                 	
   John de Regt (Waalwijk) Alberto Contador Velasco                     	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                  	
   Marc Verhaar (Oijen) Alberto Contador Velasco                        	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Alberto Contador Velasco                 	
   Peter Libbrecht (Harelbeke) Alberto Contador Velasco                 	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                 	
   Richard Gemser (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                  	
   Rosalie van der Lubbe (Utrecht) Alberto Contador Velasco             	
   Rutger Mooy (Utrecht) Alberto Contador Velasco                       	
   Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Alberto Contador Velasco                  	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Alberto Contador Velasco      	
   Vincent Visscher (Elst) Alberto Contador Velasco                     	
   Wil Gommans (Venray) Alberto Contador Velasco                        	
   Wim Callewaert (Roeselare) Alberto Contador Velasco                  	
   Wim Melssen (Boxmeer) Alberto Contador Velasco                       	
58 Larry Delaere  (Meulebeke) Rigoberto Uran                        1.25	
   Ruud Schulte (Purmerend) Rigoberto Uran                              	
60 Chantal Schellinck (Egem) Hubert Dupont                          1.56	
61 Harry Rood (Hoogkarspel) Rein Taaramae                           3.25	
62 Bram Jansen (Eersel) David Moncoutie                             3.55	
   Charlotte Klaassen (Utrecht) David Moncoutie                         	
   Ingo Rigters (Mill) David Moncoutie                                  	
   Luca de Keijzer (Wijchen) David Moncoutie                            	
   Ruben Claeys (Zarren) David Moncoutie                                	
   Wendela den Besten (Arkel) David Moncoutie                           	
   Willem van der Klooster (Dordrecht) David Moncoutie                  	
69 Arie van Zoonen (Wieringerwaard) Peter Velits                    4.15	
70 Maartje Wijngaarden (Amsterdam) Cyril Gautier                    9.03	
71 Marcel Burger (Helleberg) Sylvain Chavanel                      15.03	
72 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost) Anthony Charteau             16.17	
73 Arjan Sloof (Barendrecht) Dmitriy Muravyev                      33.05	
74 Edwin Pelzer (Den Bosch) ==XXX== (Geen voorspelling)                 	
   Tim en David (Kortrijk) ==XXX== (Geen voorspelling)                  	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch) ==XXX== (Geen voorspelling)              	
 	
Bonificaties	
 	
 	
Punten	
 	
1 Eric van Balkum (Haarlem) Samuel SŠnchez Gonzalez                   20	
  Henri de Groot (Oss) Samuel SŠnchez Gonzalez                        20	
  Leon Tap (Beuningen) Samuel SŠnchez Gonzalez                        20	
  Simon Koskamp (Dinxperlo) Samuel SŠnchez Gonzalez                   20	
  Thijs Dirkx (Maastricht) Samuel SŠnchez Gonzalez                    20	
6 Andrew Leenen (Neer) Fršnk Schleck                                  15	
  Davy d'Hollander (Zele) Fršnk Schleck                               15	
  Gerda Neirynck (Oostende) Fršnk Schleck                             15	
  Jasper Jansen (Zutphen) Fršnk Schleck                               15	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk) Fršnk Schleck                       15	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Fršnk Schleck                     15	
   Marcel Brummelaar (Goor) Fršnk Schleck                             15	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Fršnk Schleck                            15	
   Peter Hulst (Utrecht) Fršnk Schleck                                15	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Fršnk Schleck                        15	
   Robin van Koert (Noorden) Fršnk Schleck                            15	
   Theo van Loon (Baarn) Fršnk Schleck                                15	
   Tonny Verhaar (Lith) Fršnk Schleck                                 15	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Fršnk Schleck                       15	
20 Rob Wiggers (Borne) Ivan Basso                                     13	
21 Loek van der Helm (Delft) Cadel Evans                              11	
22 Cor van Loon (Baarn) Andy Schleck                                  10	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Andy Schleck                  10	
   Els Verhaar (Oijen) Andy Schleck                                   10	
   Henrico Pit (Arnhem) Andy Schleck                                  10	
   Jack Dorland (Koekange) Andy Schleck                               10	
   Koen Appelo (Enkhuizen) Andy Schleck                               10	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Andy Schleck                          10	
   Niels Teulings (Breda) Andy Schleck                                10	
   Peter Muilwijk (Arkel) Andy Schleck                                10	
   Rinie van Koert (Noorden) Andy Schleck                             10	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Andy Schleck                           10	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Andy Schleck                        10	
   Sjaak Verhaar (Lith) Andy Schleck                                  10	
   Thys de Jong (Britsum) Andy Schleck                                10	
36 Andre Mous (Tilburg) Damiano Cunego                                 9	
37 An van Ravensteijn (Katwijk) Alberto Contador Velasco               8	
   Chris Oomen (Tilburg) Alberto Contador Velasco                      8	
   Hans Scheermeijer (Assendelft) Alberto Contador Velasco             8	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout) Alberto Contador Velasco             8	
   Jerry Struik (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                   8	
   Johan Stichelbaut (Avelgem) Alberto Contador Velasco                8	
   John de Regt (Waalwijk) Alberto Contador Velasco                    8	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                 8	
   Marc Verhaar (Oijen) Alberto Contador Velasco                       8	
   Norman Vanoverbeke (Pittem) Alberto Contador Velasco                8	
   Peter Libbrecht (Harelbeke) Alberto Contador Velasco                8	
   Pieter Andringa (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                8	
   Richard Gemser (Amsterdam) Alberto Contador Velasco                 8	
   Rosalie van der Lubbe (Utrecht) Alberto Contador Velasco            8	
   Rutger Mooy (Utrecht) Alberto Contador Velasco                      8	
   Sjir Hoeijmakers (Utrecht) Alberto Contador Velasco                 8	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel) Alberto Contador Velasco     8	
   Vincent Visscher (Elst) Alberto Contador Velasco                    8	
   Wil Gommans (Venray) Alberto Contador Velasco                       8	
   Wim Callewaert (Roeselare) Alberto Contador Velasco                 8	
   Wim Melssen (Boxmeer) Alberto Contador Velasco                      8	
58 Larry Delaere  (Meulebeke) Rigoberto Uran                           3	
   Ruud Schulte (Purmerend) Rigoberto Uran                             3	
 	
Bergen	
 	
1 Eric van Balkum (Haarlem) Samuel SŠnchez Gonzalez                   40	
  Henri de Groot (Oss) Samuel SŠnchez Gonzalez                        40	
  Leon Tap (Beuningen) Samuel SŠnchez Gonzalez                        40	
  Simon Koskamp (Dinxperlo) Samuel SŠnchez Gonzalez                   40	
  Thijs Dirkx (Maastricht) Samuel SŠnchez Gonzalez                    40	
6 Andrew Leenen (Neer) Fršnk Schleck                                  24	
  Davy d'Hollander (Zele) Fršnk Schleck                               24	
  Gerda Neirynck (Oostende) Fršnk Schleck                             24	
  Jasper Jansen (Zutphen) Fršnk Schleck                               24	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk) Fršnk Schleck                       24	
   Luuk van Zoonen (Wieringerwaard) Fršnk Schleck                     24	
   Marcel Brummelaar (Goor) Fršnk Schleck                             24	
   Niels Tamboer (Dinxperlo) Fršnk Schleck                            24	
   Peter Hulst (Utrecht) Fršnk Schleck                                24	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen) Fršnk Schleck                        24	
   Robin van Koert (Noorden) Fršnk Schleck                            24	
   Theo van Loon (Baarn) Fršnk Schleck                                24	
   Tonny Verhaar (Lith) Fršnk Schleck                                 24	
   Walter van der Helm (Nootdorp) Fršnk Schleck                       24	
20 Rob Wiggers (Borne) Ivan Basso                                     16	
21 Loek van der Helm (Delft) Cadel Evans                               8	
22 Cor van Loon (Baarn) Andy Schleck                                   4	
   Dominique Vandekerckhove (Desselgem) Andy Schleck                   4	
   Els Verhaar (Oijen) Andy Schleck                                    4	
   Henrico Pit (Arnhem) Andy Schleck                                   4	
   Jack Dorland (Koekange) Andy Schleck                                4	
   Koen Appelo (Enkhuizen) Andy Schleck                                4	
   Martijn Wessels (Amstelveen) Andy Schleck                           4	
   Niels Teulings (Breda) Andy Schleck                                 4	
   Peter Muilwijk (Arkel) Andy Schleck                                 4	
   Rinie van Koert (Noorden) Andy Schleck                              4	
   Ronald Meulenberg (Zutphen) Andy Schleck                            4	
   Sander en Martijn (Rennerveen) Andy Schleck                         4	
   Sjaak Verhaar (Lith) Andy Schleck                                   4	
   Thys de Jong (Britsum) Andy Schleck                                 4	
 	
Algemeen klassement	
 	
1 Peter Muilwijk (Arkel)                                        51.52.54 (41.007 km/h)	
2 Niels Teulings (Breda)                                            0.05	
3 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                  0.34	
4 Sjaak Verhaar (Lith)                                              3.15	
5 Leon Tap (Beuningen)                                              3.35	
6 Robin van Koert (Noorden)                                             	
7 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    3.37	
8 Rinie van Koert (Noorden)                                         3.54	
9 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                        3.57	
10 Martijn Wessels (Amstelveen)                                     3.59	
11 Vincent Visscher (Elst)                                          4.10	
12 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                      4.12	
13 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                       	
14 Marc Verhaar (Oijen)                                                 	
15 Pieter Andringa (Amsterdam)                                      4.13	
16 Davy d'Hollander (Zele)                                          4.16	
17 Cor van Loon (Baarn)                                             4.41	
18 Richard Gemser (Amsterdam)                                       4.43	
19 An van Ravensteijn (Katwijk)                                         	
20 Ruud Schulte (Purmerend)                                         5.07	
21 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                      5.15	
22 Jasper Jansen (Zutphen)                                          5.27	
23 Theo van Loon (Baarn)                                            5.32	
24 Marcel Brummelaar (Goor)                                         5.42	
25 Wim Callewaert (Roeselare)                                       6.25	
26 Eric van Balkum (Haarlem)                                        6.42	
27 Tonny Verhaar (Lith)                                             6.49	
28 Rutger Mooy (Utrecht)                                            7.10	
29 Wil Gommans (Venray)                                             7.13	
30 Jack Dorland (Koekange)                                          8.27	
31 Koen Appelo (Enkhuizen)                                          8.56	
32 Thijs Dirkx (Maastricht)                                         9.53	
33 Henrico Pit (Arnhem)                                             9.54	
34 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                            10.04	
35 Arie van Zoonen (Wieringerwaard)                                10.42	
36 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                     10.55	
37 Wim Melssen (Boxmeer)                                           11.29	
38 Chantal Schellinck (Egem)                                       11.47	
39 Luca de Keijzer (Wijchen)                                       12.23	
40 Andrew Leenen (Neer)                                            12.24	
41 Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                 13.09	
42 Loek van der Helm (Delft)                                       13.16	
43 Els Verhaar (Oijen)                                             13.25	
44 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                       16.20	
45 John de Regt (Waalwijk)                                         16.38	
46 Chris Oomen (Tilburg)                                           16.39	
47 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                      16.56	
48 Ruben Claeys (Zarren)                                           19.03	
49 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                  19.42	
50 Henri de Groot (Oss)                                            19.56	
51 Gerda Neirynck (Oostende)                                       21.10	
52 Thys de Jong (Britsum)                                          21.38	
53 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                  22.07	
54 Harry Rood (Hoogkarspel)                                        22.27	
55 Peter Hulst (Utrecht)                                           24.42	
56 Rob Wiggers (Borne)                                             24.48	
57 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                          24.59	
58 Wendela den Besten (Arkel)                                      25.41	
59 Larry Delaere  (Meulebeke)                                      25.52	
60 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                       26.38	
61 Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                   27.18	
62 Rosalie van der Lubbe (Utrecht)                                 28.03	
63 Jerry Struik (Amsterdam)                                        29.04	
64 Sander en Martijn (Rennerveen)                                  30.50	
65 Bram Jansen (Eersel)                                            31.47	
66 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                    32.23	
67 Ingo Rigters (Mill)                                             32.57	
68 Willem van der Klooster (Dordrecht)                             35.13	
69 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                     36.28	
70 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                        36.56	
71 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                              38.05	
72 Andre Mous (Tilburg)                                            45.33	
73 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                     55.08	
74 Tim en David (Kortrijk)                                         55.52	
75 Arjan Sloof (Barendrecht)                                       59.59	
76 Marcel Burger (Helleberg)                                     1.05.39	
 	
Puntenklassement	
 	
1 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        336	
2 Niels Teulings (Breda)                                             332	
3 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                           317	
4 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       306	
5 Tonny Verhaar (Lith)                                               301	
6 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                          298	
7 Cor van Loon (Baarn)                                               292	
8 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            288	
9 Peter Muilwijk (Arkel)                                             281	
10 Marcel Brummelaar (Goor)                                          278	
11 Rutger Mooy (Utrecht)                                             276	
12 Thys de Jong (Britsum)                                            264	
13 Jerry Struik (Amsterdam)                                          257	
14 Arie van Zoonen (Wieringerwaard)                                  256	
15 Walter van der Helm (Nootdorp)                                    254	
16 Davy d'Hollander (Zele)                                           250	
   Jasper Jansen (Zutphen)                                           250	
18 Chris Oomen (Tilburg)                                             249	
19 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                       248	
20 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                  243	
21 Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                     242	
22 Andrew Leenen (Neer)                                              241	
23 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                    237	
24 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    232	
25 Leon Tap (Beuningen)                                              228	
26 Henrico Pit (Arnhem)                                              225	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                        225	
28 Maartje Wijngaarden (Amsterdam)                                   220	
   Pieter Andringa (Amsterdam)                                       220	
30 Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        217	
31 Vincent Visscher (Elst)                                           213	
32 Sjaak Verhaar (Lith)                                              212	
33 Richard Gemser (Amsterdam)                                        211	
   Wim Melssen (Boxmeer)                                             211	
35 Marc Verhaar (Oijen)                                              210	
36 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                         206	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                          206	
38 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                    204	
39 Jack Dorland (Koekange)                                           203	
40 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                              201	
41 An van Ravensteijn (Katwijk)                                      196	
42 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                194	
43 Wil Gommans (Venray)                                              192	
44 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                        191	
45 Luca de Keijzer (Wijchen)                                         188	
46 Arjan Sloof (Barendrecht)                                         177	
   Larry Delaere  (Meulebeke)                                        177	
48 Ruben Claeys (Zarren)                                             174	
49 Ingo Rigters (Mill)                                               172	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                          172	
51 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            168	
52 Peter Hulst (Utrecht)                                             167	
53 Tim en David (Kortrijk)                                           166	
54 Loek van der Helm (Delft)                                         164	
55 Rinie van Koert (Noorden)                                         159	
56 Henri de Groot (Oss)                                              158	
57 Marcel Burger (Helleberg)                                         156	
   Rob Wiggers (Borne)                                               156	
   Rosalie van der Lubbe (Utrecht)                                   156	
   Willem van der Klooster (Dordrecht)                               156	
61 Gerda Neirynck (Oostende)                                         155	
62 Robin van Koert (Noorden)                                         152	
63 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                       147	
64 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                      144	
65 Bram Jansen (Eersel)                                              143	
66 Eric van Balkum (Haarlem)                                         140	
67 Chantal Schellinck (Egem)                                         137	
68 Sander en Martijn (Rennerveen)                                    135	
69 Theo van Loon (Baarn)                                             128	
70 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       110	
71 Wendela den Besten (Arkel)                                        106	
72 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       102	
73 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          101	
74 Els Verhaar (Oijen)                                                95	
   John de Regt (Waalwijk)                                            95	
76 Andre Mous (Tilburg)                                               84	
 	
Bergklassement	
 	
1 Simon Koskamp (Dinxperlo)                                           50	
2 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                    43	
3 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                           42	
4 Henri de Groot (Oss)                                                41	
5 Eric van Balkum (Haarlem)                                           40	
  Leon Tap (Beuningen)                                                40	
  Thijs Dirkx (Maastricht)                                            40	
8 Jasper Jansen (Zutphen)                                             34	
9 Marcel Brummelaar (Goor)                                            32	
10 Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                     27	
   Tonny Verhaar (Lith)                                               27	
   Walter van der Helm (Nootdorp)                                     27	
13 Andrew Leenen (Neer)                                               25	
   Peter Hulst (Utrecht)                                              25	
15 Davy d'Hollander (Zele)                                            24	
   Gerda Neirynck (Oostende)                                          24	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                      24	
   Robin van Koert (Noorden)                                          24	
   Theo van Loon (Baarn)                                              24	
20 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            23	
   Niels Teulings (Breda)                                             23	
   Peter Muilwijk (Arkel)                                             23	
23 Ingo Rigters (Mill)                                                21	
   Marcel Burger (Helleberg)                                          21	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               21	
26 Jerry Struik (Amsterdam)                                           19	
27 Bram Jansen (Eersel)                                               18	
   Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                 18	
   Rob Wiggers (Borne)                                                18	
   Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                        18	
31 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                         16	
32 Loek van der Helm (Delft)                                           9	
33 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                         8	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                          8	
35 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                                7	
   Martijn Wessels (Amstelveen)                                        7	
   Thys de Jong (Britsum)                                              7	
38 Arjan Sloof (Barendrecht)                                           6	
   Jack Dorland (Koekange)                                             6	
40 Rinie van Koert (Noorden)                                           5	
   Willem van der Klooster (Dordrecht)                                 5	
42 Cor van Loon (Baarn)                                                4	
   Els Verhaar (Oijen)                                                 4	
   Henrico Pit (Arnhem)                                                4	
   Ronald Meulenberg (Zutphen)                                         4	
   Sander en Martijn (Rennerveen)                                      4	
47 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                        3	
   Edwin Pelzer (Den Bosch)                                            3	
   Hans Scheermeijer (Assendelft)                                      3	
   Norman Vanoverbeke (Pittem)                                         3	
   Tim en David (Kortrijk)                                             3	
   Vincent Visscher (Elst)                                             3	
   Wil Gommans (Venray)                                                3	
   Wim Melssen (Boxmeer)                                               3	
55 Andre Mous (Tilburg)                                                1	
   Chris Oomen (Tilburg)                                               1	
   Harry Rood (Hoogkarspel)                                            1	
   Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                      1	
   Johan Stichelbaut (Avelgem)                                         1	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                          1	
   Larry Delaere  (Meulebeke)                                          1	
   Marc Verhaar (Oijen)                                                1	
   Rutger Mooy (Utrecht)                                               1	
   Ruud Schulte (Purmerend)                                            1	
   Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                              1	
 	
Combinatieklassement	
 	
1 Niels Teulings (Breda)                                              24	
2 Luuk van Zoonen (Wieringerwaard)                                    25	
3 Peter Muilwijk (Arkel)                                              30	
4 Walter van der Helm (Nootdorp)                                      32	
5 Leon Tap (Beuningen)                                                35	
6 Tonny Verhaar (Lith)                                                42	
7 Marcel Brummelaar (Goor)                                            43	
8 Jasper Jansen (Zutphen)                                             46	
9 Davy d'Hollander (Zele)                                             47	
10 Martijn Wessels (Amstelveen)                                       49	
11 Niels Tamboer (Dinxperlo)                                          53	
12 Koen Appelo (Enkhuizen)                                            59	
   Sjaak Verhaar (Lith)                                               59	
14 Norman Vanoverbeke (Pittem)                                        60	
15 Cor van Loon (Baarn)                                               66	
16 Peter Libbrecht (Harelbeke)                                        73	
   Thijs Dirkx (Maastricht)                                           73	
18 Andrew Leenen (Neer)                                               75	
19 Hans Scheermeijer (Assendelft)                                     82	
   Robin van Koert (Noorden)                                          82	
21 Sjir Hoeijmakers (Utrecht)                                         84	
   Wim Callewaert (Roeselare)                                         84	
23 Vincent Visscher (Elst)                                            89	
24 Rutger Mooy (Utrecht)                                              94	
25 Eric van Balkum (Haarlem)                                          97	
   Joris van de Meulenhof (Cuijk)                                     97	
   Robbert Bouhuijzen (Harmelen)                                      97	
   Simon Koskamp (Dinxperlo)                                          97	
29 Thys de Jong (Britsum)                                             99	
30 Henrico Pit (Arnhem)                                              101	
31 Jerry Struik (Amsterdam)                                          102	
   Marc Verhaar (Oijen)                                              102	
33 Rinie van Koert (Noorden)                                         103	
34 Jack Dorland (Koekange)                                           107	
   Theo van Loon (Baarn)                                             107	
36 Dominique Vandekerckhove (Desselgem)                              109	
37 Henri de Groot (Oss)                                              110	
38 Wim Melssen (Boxmeer)                                             117	
39 Chris Oomen (Tilburg)                                             119	
   Wil Gommans (Venray)                                              119	
41 Edwin Pelzer (Den Bosch)                                          120	
   Peter Hulst (Utrecht)                                             120	
43 Ruud Schulte (Purmerend)                                          124	
44 Gerda Neirynck (Oostende)                                         127	
45 Loek van der Helm (Delft)                                         128	
46 Hubert Goetschalckx (Turnhout)                                    132	
   Jurriaan Rohde (Amsterdam)                                        132	
48 Ingo Rigters (Mill)                                               139	
49 Menno Peeters (Amsterdam Zuidoost)                                140	
   Rob Wiggers (Borne)                                               140	
51 Ronald Meulenberg (Zutphen)                                       148	
52 Marcel Burger (Helleberg)                                         156	
53 Bram Jansen (Eersel)                                              157	
54 Arjan Sloof (Barendrecht)                                         159	
   Els Verhaar (Oijen)                                               159	
56 Larry Delaere  (Meulebeke)                                        160	
57 Thomas Rohde (Ouderkerk aan de Amstel)                            163	
58 Willem van der Klooster (Dordrecht)                               165	
59 Yvonne Flokstra (Den Bosch)                                       172	
60 Sander en Martijn (Rennerveen)                                    174	
   Tim en David (Kortrijk)                                           174	
62 Charlotte Klaassen (Utrecht)                                      177	
63 Harry Rood (Hoogkarspel)                                          182	
64 Johan Stichelbaut (Avelgem)                                       187	
65 Andre Mous (Tilburg)                                              203	
 	
Speciaal klassement	
 	
1 Alle winnaars (t/m etappe 12)                                 51.51.59 (41.019 km/h)	
2 Peter Muilwijk (Arkel)                                            0.55	
3 Thomas Voeckler (Fra)                                             2.45